У Жовтих Водах відбулися змагання з дуатлону

26 жовтня у Жовтих Водах уперше відбувся відкритий чемпіонат міста з дуатлону. Про те, як він пройшов, розповіла начальник відділу молоді і спорту виконкому міської ради Олена ЛАУДА.

О.Лауда зазначила, що дуатлон – це близький до олімпійського триатлону вид спорту, але без такого елементу як плавання. Тобто спортсмени спочатку біжать, потім – долають відстань на велосипеді і завершують змагання, знову ж таки, бігом.

За її словами, відкритий чемпіонат Жовтих Вод із дуатлону було проведено у нашому місті вперше. За першість у категорії «Дівчата» та шести вікових групах змагалися 38 жовтоводців. Наймолодшим спортсменам Волкову Мирону та Міщенко Марії – 4 роки, найстаршому – Антоненку Миколі – за 50.

Старт забігу та велогонки після урочистого підняття Державного прапора, привітань начальника відділу молоді і спорту виконкому міської ради О.Лауди розпочався на стадіоні Спортивно-оздоровчого комплексу Жовтоводської міської ради і далі, для юніорів та учасників змагань старшого віку, проходив територією Дитячого парку та навколо прилеглої до нього водойми.

На спортсменів очікувало непросте завдання: наймолодші жовтоводці (до 7 років) мали у цілому здолати 600 м (біг – 200 м, велогонка – 400 м), а от юніори (від 8 до 14 років) та ті, кому 14 років і старше, – 1,6 кілометри (біг та велогонка – по 800 м) і 8 кілометрів (біг – 3 км, велогонка – 5 км), відповідно.

Олена Лауда розповіла, що організаторами цих змагань є відділ молоді і спорту виконкому міської ради та ініціативна група велолюбителів нашого міста. Співорганізаторами виступили СОК Жовтоводської міськради, ДЮСШ, Криворізька станція швидкої допомоги, охоронна фірма «Бекет», спортивний актив Жовтих Вод, мото-вело клуб «Ювілейний». Фінансову допомогу для забезпечення належної організації відкритого чемпіонату міста з дуатлону надали маг. «Європа+», ПП «Здорова вода» (О.Хорольський) та ФОП Ткаченко Олег.

Переможців у всіх вікових групах нагородили медалями, грамотами, подарунковими сертифікатами від одного зі спонсорів змагань, а наймолодші спортсмени отримали ще й солодкі подарунки.

Джерело: zhv.gov.ua.  Відео: ТРК “Жовта Річка”

/2019/10/29/u-zhovtix-vodax-vidbulisya-zmagannya-z-duatlonu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Вночі Україна перейде на зимовий час: як адаптуватися (КОРИСНО)
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *