У Жовтих Водах відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня своє свято відзначали працівники та ветерани органів місцевого самоврядування. У цей день вітання приймають депутати і міські голови різних періодів, співробітники служб і відділів виконкому, представники органів самоорганізації населення – ОСББ, квартальних комітетів. А взагалі то, це свято може вважати своїм кожна людина з активною життєвою позицією, яка прагне впливати на діяльність та розвиток рідного міста, села чи будинку.

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися у залі виконкому. Перед учасниками зібрання виступили чинні та колишні самоурядовці.
Міський голова Володимир Абрамов привітав колег та зазначив, що діяльність працівників самоврядування нелегка, часто вони затримуються допізна на роботі та приходять додому виснаженими. «Це дуже невдячна робота, – додав у своєму привітанні депутат облради Дмитро Чорний. – Іноді зовні для людей вона не дуже помітна. Але є дуже важливою та важкою працею». Депутат закликав колег завжди пам’ятати, що вони працюють заради людей, які їх обрали.
На святі відбулося нагородження грамотами та подяками, пролунали музичні привітання у виконанні міських талантів: від дошкільнят до дорослих. Хореографічні композиції, вокал та ніжна мелодія саксофону додали приємного настрою усім присутнім.
ІА «Имеется мнение», відео ТРК «Жовта річка»

/2017/12/09/u-zhovtix-vodax-vidznachili-den-miscevogo-samovryaduvannya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Комп’ютерний Всесвіт дарує розкішний відпочинок переможцю акції!
Следующая запись
Фестиваль “Зірка танцполу – 2017” відбувся у ЦДТ
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *