У Жовтих Водах засновано Школу Козацького Гарту «Хорт ім. Максима Пошедіна»

У січні  2016 року Святенко Анатолій Олександрович –  тренер  жовтоводської Школи Бойового Гопака «Лицар Волі» (база тренувань НВК «Перспектива» СШ №6), вийшов з Міжнародної Федерації Бойового Гопака. У лютому 2016  ним було створено Школу Козацького Гарту з назвою «Хорт ім. Максима Пошедіна».

Школа Козацького Гарту «Хорт ім. Максима Пошедіна»

Школа Козацького Гарту – це молодіжна громадська організація, що являє собою козацьку школу в якій практикуються і досліджуються національні бойові мистецтва, історія, культура, обряди, традиції і звичаї українського народу. У Школi Козацького Гарту «Хорт ім. Максима Пошедіна» затверджено шість напрямів розвитку Козацького Гарту: оздоровчий, мистецький, спортивний, прикладний, краєзнавчий, науковий. Напрямок Козацького Гарту дуже стрімко розвивається, Школи відкриваються в різних містах України, і у найближчій час буде створено та зареєстровано Всеукраїнську Федерацію Козацького Гарту.

З новим, як для нашого міста, напрямком українського бойового мистецтва Ви зможете познайомитися на тренуваннях, які проходять у спортивному залі НВК «Перспектива» СШ №6 в Понеділок, Середу, П’ятницю о 17:30.

/2016/02/16/u-zhovtix-vodax-zasnovano-shkolu-kozackogo-gartu-xort-im-maksima-poshedina/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
VII районний фестиваль “Афганської пісні та патріотичних віршів про Афганістан”
Следующая запись
КП ПЖРЭО не согласно с претензиями ДТЭК Днепрооблэнерго
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *