Умисне вбивство в Жовтих Водах

Жовтоводською місцевою прокуратурою затверджено та направлено обвинувальний акт до суду відносно мешканця м. Жовті Води Дніпропетровської області, 1975 року народження, раніше не судимого, за скоєння ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині (умисне вбивство).

Рост тяжких преступлений

Подія сталася в лютому 2017 року у місті Жовті Води. Чоловік, перебуваючи в приміщенні кухні квартири, за місцем проживання потерпілого, де він також проживав останнім часом, розпивав з ним спиртні напої. Під час розпиття спиртних напоїв, між ними виникла сварка на ґрунті неприязних відносин, в ході якої обвинувачений взяв до рук кухонний ніж, який знаходився на столі, та тримаючи вказаний ніж за рукоятку у правій руці, умисно наніс потерпілому, 1971 року народження, два удари в ліву передньо-бокову поверхню шиї, у зону грудинно-ключично-соскоподібного м’язу. Потерпілий від колото-різаних ран і кровотечі помер.

У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину повністю та щиро розкаявся в умисному вбивстві.

Тернівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області погодився з позицією обвинувачення, яке підтримувалось Жовтоводською місцевою прокуратурою, та 21.09.2017 призначив чоловікові покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Жовтоводська місцева прокуратура

/2017/09/26/umisne-vbivstvo-v-zhovtix-vodax/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Як подати заявку на послуги мобільного сервісного центру?
Следующая запись
Благотворительная акция “Быть Добру-2017”
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *