Унікальна спортсменка живе у Жовтих Водах

Рекордсменка пенсійного віку. Унікальна легкоатлетка живе у Жовтих Водах на Дніпропетровщині. У свої вісімдесят п'ять Владилена Кокіна б'є легкоатлетичні рекорди: на її рахунку — їх уже сорок. І це при тому, що бабуся почала займатися спортом лише на пенсії. Вона переконує: від старості можна втекти — біговою доріжкою.

Спортивних нагороду Владилени Яківни назбиралося — десять кілограмів. Сорок разів жінка ставила рекорди в забігах на різні дистанції у своїй віковій категорії. А почалося все чверть століття тому — із ранкових пробіжок на стадіоні.

Владилена Кокіна, 85-річна спортсменка:

— У меня было так: среда — я бежала 7 километров, средняя скорость. Пятница — я бежала 5 километров, ускоренный бег у меня был. И в воскресенье я бег чередовала.

Секрет свого успіху і гарної фізичної форми жінка пояснює просто — постійний рух і здорова їжа.

Владилена Кокіна, 85-річна спортсменка:

— Какие-то овощи могут быть в холодильнике. Мясо я не покупаю — не потому что денег нет. Я просто считаю — оно мне не надо.

Тричі на тиждень ця жінка прямує на міський стадіон. Тренується разом із товаришками, яких теж привчила бігати. Валентині Миколаївні — сімдесят три. З усмішкою пригадує, як подруга загітувала її на легкоатлетичні змагання ветеранів.

Валентина Генералова, 73-річна спортсменка:

— Спасибо, Владилена Яковлевна. Она меня как-то включила, и мы поехали сразу на соревнования. На 3 километра я там бежала.

Сама ж Владилена Яківна щороку бере участь щонайменше у двадцяти забігах — по всій Україні. На вітчизняних бігових доріжках — вона найстарший легкоатлет-любитель.

Олександр Нежура, керівник відділу Жовтоводського спортивно-оздоровчого центру:

— В субботу в Энергодаре был 21 километр — в её возрасте! А рядом с ней бегут 50-60-летние. И она побеждает!

До свого 85-річного ювілею Владилена Кокіна заповзялася сама собі зробити подарунок — за рік взяти участь у щонайменше тридцяти стартах. І це їй вдалося. Сьогодні, на київському стадіоні, вона бігтиме тридцять другий крос.

Наталя Грищенко. Євген Коденцов. Новини. ТК Інтер. Дніпропетровська область

/2011/11/28/unikalna-sportsmenka-zhive-u-zhovtix-vodax/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Следующая запись
День памяти жертв Голодомора
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *