Вчимося кататися на гіроскутері: 7 порад для новачків

Тепла пора року – ідеальний період, щоб навчитися кататися на новому виді транспорту. Гіроскутер може стати одним з варіантів. Чи складно ним управляти, який у нього принцип роботи та чи варто освоювати його для катання – розбираємося в статті.

Як це працює

Пристрій має доволі просту та зрозумілу конструкцію:

 • поперечна планка;
 • два колеса по боках;
 • електродвигун з акумулятором;
 • гіроскопічні датчики.

Деякі моделі мають додаткові особливості конструкції: дисплей, пульт управління, динаміки, світлодіоди. Якщо ви якраз шукаєте гіроскутери в Дніпрі для себе чи в подарунок, то варто звернутися в інтернет-магазин Алло, де є широкий асортимент та швидка доставка.

Принцип роботи такого транспорту інтуїтивно зрозумілий:

 • важливо перенести масу тіла трохи вперед, стоячи на борді;
 • в момент нахилу водій натискає носочками на планку;
 • гіроскоп вловлює це переміщення, примушуючи гіроскутер їхати вперед;
 • щоб поїхати назад, треба натиснути п’ятками на планку;
 • для входження в поворот, треба тиснути однією ногою на п’ятку, а іншою на носок.

На перший погляд, це здається незрозумілим та складним. Але потрібна практика! У Дніпрі є чимало нових парків, довжелезна набережна та тротуари з якісним покриттям, які ідеально підходять для освоєння нового виду транспорту.

Кілька порад для тих, хто вчиться кататися

Перед тим, як спробувати проїхатися на такому транспорті, варто дослухатися кількох рекомендацій.

 1. Завжди перевіряйте рівень заряду. Якщо він менший, ніж 50%, то варто підзарядити батарею й вже потім виходити на прогулянку.
 2. Підключіть девайс до смартфона через Bluetooth. Це значно розширить функціонал гіроскутера.
 3. Вперше спробувати проїхатися на пристрої варто вдома, до прикладу, у просторому коридорі. Не забувайте про підтримку: покличте когось з рідних чи друзів для підстрахування. Це дасть більше впевненості та дозволить своєчасно виявити необхідність калібрування техніки.
 4. Якщо райдер має досить сильний страх перед катанням, то варто придбати захисне спорядження для ліктів та колін. Це зменшить напругу та дозволить трохи розслабитися. Коли ви навчитеся віртуозно їздити на гіроскутері, то цей захист знадобиться для виконання складних трюків.
 5. Не варто пробувати піднятися на гірку чи з’їхати з неї, якщо вона має кут нахилу більший, ніж 15 градусів. Тому що ризик падіння значно підвищується.
 6. Під час їзди не треба різко махати руками, чи сильно нахилятися в сторони. Це може спровокувати різку зупинку девайса й травматизацію.
 7. Якщо ви хочете зупинитися, то треба максимально знизити швидкість перед цим.

Також під час використання гіроскутера, який можна обрати в інтернет-магазині Алло.юа, варто враховувати погодні умови. Не слід кататися на такому виді транспорту за температури, нижче +10°C. Також не варто використовувати девайс під час опадів чи одразу після них. Корпус багатьох моделей не повністю захищений від вологи, яка може пошкодити електроніку та акумулятори.

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Особенности, основные разновидности и преимущества пиццы
Следующая запись
Сколько памяти на смартфоне нужно в 2023 году
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *