Від міського голови пішов його останній заступник

Сьогодні стало відомо, що заступник міського голови Єгор Харитонов слідом за Іриною Олініченко також пішов зі своєї посади. Причини такого рішення не відомі, але джерело у виконкомі міської ради повідомляє, що це рішення назрівало вже давно і повязано воно в першу з руйнівною роботою самого очільника міста по відношенню до Жовтих Вод.

Також стало відомо, що зараз в екстренному режимі Абрамов проводить пошуки нових заступників міського голови. Серед основних претендентів на ці посади називають нинішню начальницю відділу охорони здоров’я виконкому міськради Валентину Боку та екс-депутата міської ради Олександра Хавренка. Останнього за нашою інформацією, спонукають погодитись на цю посаду під загрозою скорочення його посади на комунальному підприємстві “Жовтоводськтепломережа” ( ред. – директор підприємсва Сергій Донченко є сватом В. Абрамова).

Підставою вірити в цю інформацію є те, що її надає джерело, яке раніше повідомляло про звільнення з цього ж таки підприємства ще одного депутата – Олександра Плиса, який різко виступив проти намірів керівництва КП “Жовтоводськтепломережа” та окремих депутатів міської ради списати майно підприємства ( трубопровід вздовж вулиці Залізнична та вулиці М. Грушевського).

На сьогодні місто залишилось без секретаря виконкому, секретаря міської ради та без жодного із заступників міського голови. 

Читайте також: Абрамов знову збрехав

ІА “Имеется Мнение”

/2019/08/30/vid-miskogo-golovi-pishov-jogo-ostannij-zastupnik/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Бронзовий пам’ятник Леніну продали як «металобрухт» за 500 тисяч гривень
Следующая запись
В.Абрамов: “Я не читаю, що про мене пишуть в інтернеті”
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *