Відбувся черговий кінопоказ в рамках Фестивалю європейського кіно

27 липня 2018 року Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс» Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» разом із кінодистриб’юторською компанією «Артхаус Трафік» на замовлення Представництва ЄС в Україні презентували жовтоводцям у рамках другого Фестивалю європейського кіно стрічку «Дівчина в тумані». Це екранізація італійського бестселера, трилер «Дівчина в тумані» з Жаном Рено та Тоні Сервілло.

У 2018 році фільм був номінований в 4-х категоріях на здобуття нагород щорічної італійської національної кінопремії «Давид ді Донателло» та отримав нагороду за найкращий режисерський дебют. До речі, стрічка стала хітом італійського прокату, зайнявши третє місце  після таких таких блокбастерів 2017 року, як «Воно» і «Тор: Рагнарок».

Відгуки та враження глядачів складають неоднозначну оцінку, стрічка здається злегка претензійною, однак, в цілому, варто визнати: пасьянс складається, кіно незвичайне і вартісне. Окремий плюс за класний саунд, що доповнює атмосферу. Даний фестиваль створений з метою розвитку кіноклубного руху в Україні, популяризації мистецтва кіно та ознайомлення українців з призерами, новинками й хітами європейського кінематографа.

/2018/07/30/vidbuvsya-chergovij-kinopokaz-v-ramkax-festivalyu-yevropejskogo-kino/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жемчужина Моря – Доставка суши в Желтых Водах
Следующая запись
У балці втопилась людина
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *