Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з триатлону

23 липня о 10.00 на базі відпочинку «Чайка» ДП «СхідГЗК», що на р.Інгулець, відбудеться відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з триатлону.
У змаганнях очікується участь спортсменів із Жовтих Вод, Олександрії, Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська. Організатор змагань відділ з фізичної культури і спорту виконкому міськради, Генеральний спонсор змагань магазин «Мир компьютеров», спонсори – Східна об’єднана організація профспілок, ДП «СхідГЗК», ТОВ «Добробут», голова Жовтоводської міської організації політичної партії «Україна майбутнього» Дмитро Чорний.

Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з триатлону

Учасникам змагань буде потрібно проплисти 750 м, потім проїхати на велосипеді 20 км та пробігти 5 км. До УВАГИ відпочиваючих на турбазах р. Інгулець, проїзд до турбаз зі сторони селища Іскровка буде перекрито в суботу з 10.00 до 11.45

Для вболівальників буде направлено автобус за таким розкладом: Площа Леніна – 8.00, магазин №21 – 8.05, перехрестя Кропоткіна – Петровського – 8.10, магазин №50 – 8.15. назад з турбази автобус буде йти після закінчення змагань.

/2011/07/22/triatlon-4/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Ремонт дорог по-украински: 10 метров за 3 месяца
Следующая запись
Желтые Воды медленно вымирают
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *