Вихованці ДЮСШ привезли 26 медалі з Чемпіонату України з боротьби сумо

26-28 травня в Харкові відбувся чемпіонат України з боротьби сумо, серед юніорів, молоді та дорослих. До складу команди Дніпропетровської області увійшло 5 вихованця ДЮСШ, які привезли 26 медалі: 2 золотих, 10 срібних та 14 бронзових медалей.

Команда ДЮСШ у складі шести спортсменів успішно виступила на чемпіонаті України з сумо серед юніорів до 18 років, молоді до 21 років та 23 років, який проходив в м. Харкові з 26-28 травня. Вихованцям яким ледве виконалося 16 років на рівних боролися з більш дорослішими супротивниками. Сама юна Гарькава Катерина, якій 14 років стала бронзовою призеркою в особистому та командній першості серед юніорів- тренер Сігарьов О.О. Ще 23 медалі різного гатунку вибороли вихованці тренера Дурнєва М.В.

Чемпіонами серед молоді до 21 років та 23 років стали перехрест Анастасія і Риньдя Марія. Вони також мають по три срібних і декілька бронзових медалей за виступи в різних вікових і командних сутичках. Грабовенко Владислав, Недєльський  Кирило, Шевченко Богдан не поступали  в силі і техніці старшим супротивникам. Вони срібні та бронзові призери в командних змаганнях і багатократні бронзові призери в особистій першості. Особливо хотилось поздоровити Риньдю Марію і Перехрест Анастасію. Дівчата виконали норматив Майстра спорту України. Молодці!

Всі вихованці успішно боряться останнім часом. Вони чемпіони Європи серед юнаків і ми надіємося , що серед юніорів і молоді вони також доб’ються перемоги.

Поздоровляємо борців та їх тренерів с високими досягненнями і бажаємо нових перемог!

Інформацію підготував тренер ДЮСШ Дурнєв Микола Вікторович>

/2017/06/07/vixovanci-dyussh-privezli-26-medali-z-chempionatu-ukra%d1%97ni-z-borotbi-sumo/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Студенти ІП “Стратегія” збирають підписи проти закриття ВНЗ
Следующая запись
Cabaret satisfaction. Дворец культуры, 23 июня
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *