Виплата пенсій по втраті годувальника

Відповідно до статті 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника мають діти померлого годувальника на весь період навчання, які не досягли 18 років або старші цього віку, якщо вони стали інвалідами до досягнення 18 років.

Діти, які навчаються за денною формою навчання в загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах, мають право на такий вид пенсії до закінчення навчання у навчальних закладах, але не довше як до досягнення ними 23-х років, діти – сироти – до досягнення ними 23-х років незалежно від того, навчаються вони чи ні.

Згідно з Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах навчальний рік для студентів складається з екзаменаційних сесій, тому продовження виплати пенсій студентам здійснюється після здачі кожної екзаменаційної сесії при наданні ними довідок із навчальних закладів із зазначенням терміну навчання, тобто підтвердженням факту продовження навчання.

У вересні місяці виплата таких пенсій буде припинена. Для продовження виплати пенсії по втраті годувальника до управління ПФУ слід надати довідку про продовження навчання студента, видану з 1 вересня, тобто з початку навчального року, та заяву про продовження виплати пенсії.

Дитині, якій виповнилося 18 років, обов’язково необхідно переоформити пенсію на своє ім’я. Для цього потрібно надати копію свого паспорту та ідентифікаційного номеру разом з оригіналами, відкритий пенсійний рахунок в будь-якому банку м.Жовті Води та довідку з місця навчання.

Для закриття пенсійної справи після закінчення навчання студент повинен надати до органу ПФУ копію диплому та заяву про припинення навчання.

О.В.Найда, начальник відділу ПФУ в м.Жовті Води

/2012/09/15/viplata-pensij-po-vtrati-goduvalnika/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Металлобаза в г. Желтые Воды
Следующая запись
Несколько слов о проблеме пьянства в Желтых Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *