Вітання міського голови Володимира Абрамова з Днем молоді та Днем Конституції України

Шановні жовтоводці!

У червні місяці ми традиційно відзначаємо два свята – День Конституції України та День молоді. Вони недаремно пов’язані між собою, адже молодь – це невтомний двигун прогресу, джерело знань, перемоги, пошуку і реалізації найсміливіших сподівань. Саме молодому поколінню належить будувати нове майбутнє: сучасну, європейську, демократичну Україну.

Події останніх років довели, що українська нація свято шанує конституційні устої, права і свободи та готова відстоювати їх ціною власного життя. Змінюючись разом із державою, ми маємо пам’ятати про верховенство права, людські та моральні якості.

Від щирого серця бажаю усім жовтоводцям упевненості у майбутньому, бадьорості духу, міцного здоров’я, наснаги й надалі гідно нести звання Українця. Переконаний, що завдяки нашій молоді, її творчому потенціалу, креативності, готовності до втілення нестандартних рішень у науці, бізнесі, волонтерстві та мистецтві, Жовті Води будуть найкращими.Успіхів вам у навчанні та роботі, незалежних думок і сили, аби втілити в життя все, до чого ви прагнете!

З повагою міський голова Володимир Абрамов

/2017/06/28/vitannya-miskogo-golovi-volodimira-abramova-z-dnem-molodi-ta-dnem-konstituci%d1%97-ukra%d1%97ni/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Вперше в м. Жовті Води кінотеатр під відкритим небом!
Следующая запись
Новости медицины: пьяные мамы, травмы, укусы, дефицит больничных
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *