Вітчим побитої дівчинки залишається на свободі

Побиту дворічну пасербицю п’яний вітчим викинув на вулицю. Це сталося у Жовтих Водах у будинку №44 по вул.Хмельницького. 17 липня о другій годині ночі у результаті побутової сварки нетверезий вітчим побив дворічну нерідну донечку. «ИМ» звернулися за коментарем до правоохоронних органів і СМСЧ-9.

Дворічна дитина голосно плакала посеред темного двору
Коментар надав Ігор Долина, начальник карного розшуку МВ УМВС. За його словами, о другій годині ночі 17 липня до чергової частини МВ УМВС звернулася молода жінка у шоковому стані. Вона повідомила, що у неї із співмешканцем, котрий перебував у стані алкогольного сп’яніння, виник конфлікт, у результаті якого чоловік побив старшу дитину – його нерідну донечку, віком один рік і одинадцять місяців. Мати, схопивши з собою меншу дитину, якій немає ще й одного року, втекла від п’яного чоловіка до родичів.

Коли оперативна група прибула на місце, з’ясувалося, що чоловік забарикадувався у квартирі. Двері представникам міліції він так і не відчинив. Дворічну ж дитину він просто викинув посеред ночі на вулицю. У дворі було темно. Дівчинка голосно плакала, – тільки завдяки цьому правоохоронцям вдалося її знайти на одній з лавок посеред двору. Дивно, але ніхто з сусідів не чув плачу і не поцікавився, що трапилося.
Який діагноз поставили лікарі?
Як розповіла в інтерв’ю завідуюча дитячим відділенням Неллі Тарасьєва, дівчинку привезли у дитяче відділення о третій годині ночі бригада швидкої допомоги спільно із співробітниками міліції. «Судячи з зовнішнього вигляду тілесних пошкоджень, стало зрозуміло, що дитина не впала з дивана, що ці пошкодження були нанесені дорослою людиною. Було багато гематом, чисельні забиття», – говорить Н.Тарасьєва. У результаті огляду спеціалістами було встановлено діагноз: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку і чисельні забиття.
Наразі стан у дитини стабільний, вона отримує планову терапію під наглядом невролога і травматолога. Її оглянув і судмедексперт.
Вітчим запевняє, що дитину не бив
Горе-батько наступного ранку був доставлений до міського відділу міліції. Втім, за словами І.Долини, навіть у тверезому стані каяття у скоєному не настало. Свою провину він заперечує. Говорить, що дівча не бив, хоча не заперечує той факт, що вночі виніс її на вулицю і залишив на лавці. Як з’ясувалося, цього року чоловік вже був засуджений за скоєння крадіжки, за що перебуває під умовним покаранням.
Ігор Долина зауважив, що дії цього «громадянина» підпадають під ст..125 КК України («нанесення легких тілесних пошкоджень»!), за що передбачається покарання у вигляді штрафу або виправних робіт. «Також його дії розглядаються в контексті ряду інших карних статей, в тому числі «залишення в небезпеці», адже безпомічна дитина була ним свідомо залишена вночі на вулиці. Добре, що співробітникам міліції вдалося її досить швидко виявити. Невідомо, що з дівчинкою могло трапитися до ранку», – відзначив начальник карного розшуку.
Людмила НОВОШЕВСЬКА, фото автора, ІА “Имеется мнение”

/2013/07/24/vitchim-pobito%d1%97-divchinki-zalishayetsya-na-svobodi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтые Воды: “незаконные” могилы
Следующая запись
Триатлон в Желтых Водах выходит на новый уровень развития
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *