Встигніть проголосувати за проекти до бюджету участі, на які передбачено півмільйона гривень

До 15 червня триває голосування за проекти до бюджету участі. На які громадські ініціативи будуть виділені кошти для їх реалізації у 2018 році – вирішувати вам, шановні жовтоводці. Але чомусь ви не поспішаєте віддати свій голос за той чи інший проект (а можна проголосувати навіть за 3 проекти) і допомогти розподілити 500 тисяч гривень. Тож ІА «Имеется мнение» вирішило зробити огляд проектів, які знаходяться на голосуванні.

бюджет міських ініціатив

Публікуємо інформацію про проекти з номерами їх кодів та прізвищами авторів. Зауважимо, що на розгляд було подано 31 проект, але деякі не відповідали умовам конкурсу, тож залишилося 28.
1.«Облаштування Кімнати психологічного розвантаження у дошкільному закладі №4 «Калинка» (забезпечення предметно-ігровим спеціальним обладнанням Кімнати для дітей з психосоціальними проблемами розвитку). Світлана Кавацюк.
2.«Створення STEM-центру для молоді міста» (створення проектно-дослідницьких та ІТ лабораторій, де учні зможуть проводити наукові дослідження під керівництвом фахівців). Ольга Амброзяк.
3.«Створення сучасного тротуару по вул.Богуна» (навпроти ЗОШ №3). Ольга Амброзяк.


4.«Дитячий садок – відкритий світ дитинства» (створення ігрового містечка «Квіточка» для соціалізації дітей, неохоплених дошкільною освітою, та дітей з обмеженими можливостями здоров’я). Антоніна Мельник.
5.«Library Hub: сучасний простір у Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» (це окрема кімната для спільної праці, проведення тренінгів, лекцій, майстер-класів для творчих, активних, креативних жовтоводців, які генерують ідеї для розвитку нашого міста). Катерина Бєлякова.
7.«Мотузковий парк пригод на деревах “Супергерой” у Дитячому парку» (розважальний комплекс із різноманітними перешкодами, розміщеними на деревах на висоті 2 м від поверхні землі). Вікторія Глебова.
8.«Створення боудерлінг-центру (скелелазіння) для дитячого та сімейного спортивного дозвілля» (для відвідувачів від 6 до 70 років). Микола Антоненко.
9.«Сенсорна кімната- світ навчання, розвитку та корекції» (для розширення і розвитку світогляду, сенсорного і пізнавального розвитку, проведення психологічних консультацій). Людмила Шокотько.
10. «Благоустрій зони відпочинку та інфраструктурний розвиток території в районі греблі водойми та вулиці Лісова» (благоустрій зони відпочинку навколо водойми Веселої Іванівки: встановлення спортивного майданчика та гойдалок для дітей, а також підведення електричних мереж для освітлення зони відпочинку водойми балки «Водяна»). Юрій Країнський.
11.«Комфортна шкільна їдальня – шлях до здоров’я дітей» (створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей шляхом модернізації шкільної їдальні НВК №6 «Перспектива»: заміна меблів для учнів 1, 2 класів на більш якісні та функціональні, закупівля сучасної м’ясорубки, встановлення стелажів для зберігання та сушіння кухонного посуду з нержавійки). Павлина Чаленко.
12.«НВК №6 «Перспектива» – соціально-культурний центр громади» (Облаштування актової зали закладу новою музичною та мультимедійною апаратурою). Олена Школа.
13.«Реабілітація методом лікувальної фізкультури на базі ВВЛ та ФД» (доукомплектування кабінету лікувальної фізкультури медичною апаратурою та предметами побуту). Неля Тарасьєва.
14.«Індивідуальний захист при рентгенологічних дослідженнях» (він передбачає придбання засобів захисту пацієнтів та працівників під час рентген-досліджень). Неля Тарасьєва.
15.«Школа Козацького Гарту “Хорт ім. Максима Пошедіна” (Облаштування спортивної зали на базі Школи Козацького Гарту “Хорт ім. М. Пошедіна” для занять, дослідження та практики національних бойових мистецтв). Анатолій Святенко.
17.«Впровадження роздільного збору твердих побутових відходів» (поступовий перехід до комплесної системи роздільного збирання та вивезення побутових відходів). Валентина Сокол.
18.«Щаслива тварина» (безкоштовна стерилізація домашніх собак та котів, необхідна для зменшення кількості безпритульних тварин в місті, а також створення єдиної бази домашніх та безпритульних тварин). Олександра Ганжа.
19.«Вирішення проблем безпритульних тварин в місті» (метою проекту є зменшення кількості безпритульних собак в місті шляхом стерилізації. На сьогодні ветлікарня виконує стерилізацію 1-3 собак на тиждень. Завдяки створенню санітарних умов необхідних для кімнати “передержки” собак після стерилізації, ветлікарня зможе виконувати 5-10 операцій за тиждень). Вікторія Сошнікова.
20.«Спортивно-ігровий майданчик для дітей та дорослих» (облаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей та дорослих, що мешкають у прилеглих будинках біля бул.Свободи, 47). Ірина Унжакова.
21.«Планета дитинства» (встановити сучасний багатофункціональний ігровий майданчик для дітей віком до 10 років на території школи № 12).
22.«Облаштування спальні для літнього дитячого відпочинку “Острів мрій” (облаштувати кімнату для сну в міському закладі відпочинку «Сузір’я» з денним перебуванням при ЗОШ №12). Віра Бондаренко.
23.«Створення хокейного майданчика для літніх та зимових видів спорту» (побудова хокейного майданчику в районі ФОЦ ДП “СхідГЗК” (за спортивним готелем) для зимових та літніх видів спорту. Олена Лауда.
24.”Не дай СНІДу шанс” (створити центр фасилітаторів для проведення просвітницького тренінгу “Маршрут безпеки”, “Профілактика ВІЛ-СНІДу на робочих місцях”). Ольга Грицайова.
25.«Пневматичний тир «Відродження» (облаштування спеціальним обладанням тиру на території УВК «Дивосвіт»). Ганна Ганжа.
26.«Skyland – скейт – майданчик для молоді» (сучасний спеціалізований майданчик, призначений для занять популярними молодіжними видами спорту, а саме: катання на роликах, скейтбордах, стрітбордах, самокатах, BMX велосипедах, МТВ велосипедах). Ірина Катіна.
28.«Молодіжний фестиваль “Енеїда” (для команд патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) (присвячений 370 річниці перемоги козацьких військ на Жовтих Водах, у фестивалі візьмуть участь 10 команд міста та області, відбудеться на території Дитячого парку). Євген Глазирін.
29.«Реконструкція спортивно-ігрового майданчику по вул. Грушевського» (забезпечення більш комфортного та цікавого відпочинку дітей та організації культурного дозвілля по вул.Грушевського, 76). Володимир Гончар.
30.«Реконструкція внутрішньо квартального зовнішнього освітлення» (оснащення мережі зовнішнього освітлення устаткуванням із використанням світлодіодних ламп у квадраті вулиць Богуна-Франка-Гагаріна-Козацької Слави). Володимир Гончар.
31.«Особливі свята для особливих дітей» (подарувати свято дітям в особливі дні (21.03–День людей із синдромом Дауна; 02.04–День людей з аутизмом; 01.06–День захисту дітей; 03.12–Міжнародний день людей з інвалідністю), проект має на меті привернути увагу громади до “особливих” людей, пропагує цінності безбар‘єрного суспільства та знайомить із поняттям «інклюзія»). Ірина Захарова.
Від редакції: Більш детальну інформацію про проекти можна прочитати на сайті https://pb.zhv.gov.ua та взяти участь у голосуванні (якщо вам вже виповнилося 16 років та ви постійно проживаєте в Жовтих Водах).
Також у місті відкриті пункти для голосування у кількох установах.
ІА «Имеется мнение», відео: ТРК “Жовта Річка”

/2017/06/09/vstignit-progolosuvati-za-proekti-do-byudzhetu-uchasti-na-yaki-peredbacheno-pivmiljona-griven/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Запрошуємо до обговорення об’єднання територіальних громад
Следующая запись
Рожденные учиться. Фильм к выпуску желтоводской гимназии 2017 года
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *