Як діяти, якщо ПК не виявляє смартфон під час використання USB-кабелю?

Обмін даними між смартфоном та ноутбуком може здійснюватися різними способами. Як правило, найшвидший і стабільніший канал передачі великого обсягу файлів — провідний. Однак як вчинити, коли смартфон не визначається комп’ютером після підключення аксесуара?

У чому причина відсутності з’єднання?

 Windows визначає підключення Android-пристроїв як з’єднання MTP (Media Transfer Protocol). Потім встановлює необхідний софт і визначає телефон як знімний накопичувач. Таким чином, відсутність реакції на підключення може бути спричинена некоректним читанням смартфона комп’ютером. Проте, проблеми можуть бути й іншого характеру.

3 способи усунення несправності

1. Перевірте порти USB

 Роз’єми USB часто виходять з ладу, тому краще перевірити цю можливість насамперед. Після перепідключення аксесуара до іншого порту рекомендуємо перезавантажити обидва пристрої. Так само варто виключити пошкоджений кабель USB, використовуючи інший аксесуар, наприклад, Baseus з цього асортименту https://www.aks.ua/uk/catalog/usb/brand/baseus  з відповідними параметрами. Справа в тому, що бюджетні моделі проводів часто позбавлені функції передачі даних, тому варто ознайомитись зі специфікацією аксесуара перед його придбанням.

2. Зміна режимів сполучення

 Якщо телефон не визначається при підключенні до ПК за допомогою кабелю USB, швидше за все неправильно вибрано режим з’єднання. Користувач може вибрати такі опції:

  • зарядка, 
  • імпорт фото- та відеофайлів,
  • синхронізація медіафайлів, 
  • відкриття носія для перегляду всіх даних
  • бездіяльність. 

 Щоб змінити режим сполучення, під’єднаний кабель, відкрийте віконце повідомлень на екрані телефону і встановіть потрібний варіант — передача даних. Так само в панелі завдань комп’ютера знайдіть ярлик підключеного пристрою та встановіть відповідний режим.

3. Оновлення драйверів МТР

 Вищезгадані рішення не спрацювали? Тоді перевірте, чи актуальність встановлених драйверів на ПК. Щоб перевірити, зайдіть у панель керування та виберіть категорію «Диспетчер пристроїв». Якщо ви можете знайти ім’я свого смартфона, підключення MTP працює правильно. Але, коли телефон визначається як «Невідомий пристрій», потрібно перевірити наявність оновлень драйверів. Для цього виберіть «Обновити драйвер» навпроти пристрою.

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Какие бывают чехлы на кушетку и как их правильно выбрать?
Следующая запись
Как влияет качество воздуха на сон
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *