Як грати в хокей, не виходячи з дому: цікаве про настільний аерохокей

Як грати в хокей, не виходячи з дому: цікаве про настільний аерохокей

Настільний аерохокей — це спортивна гра з використанням невеликих пластикових шайб і спеціальних ракеток для їх закидання в ворота суперника.

Історія виникнення аерохокею сягає 60-х років минулого століття. У 1969 році американська компанія Coleco Industries, Inc. випустила перший комерційний варіант стола для аерохокею під назвою Coleco Table Hockey. З тих пір популярність цієї гри невпинно зростає.

Сучасні столи для аерохокею виготовляються з високоякісних матеріалів — пластика, металу, скла. Вони мають міцну і стійку конструкцію. Дизайн столів може варіюватися — від простих моделей для домашнього користування до футуристичних варіантів для ігрових заходів.

Аерохокейний стіл

Для гри в аерохокей використовується спеціальний аерохокейний стіл. Він являє собою гладку горизонтальну поверхню з отворами по кутах. Через ці отвори подається повітря, яке створює повітряну подушку над столом.

Розміри столів для аерохокею становлять від 90 до 180 см в довжину і від 45 до 90 см в ширину. Висота столів — близько 80 см. Ігрове поле має форму прямокутника. По кутах розташовані ворота розміром приблизно 10 х 15 см.

Для подачі повітря використовується невеликий електровентилятор. Його потужність становить 15-50 Вт. Вентилятор розташований під столом. Повітря подається через отвори діаметром 5-10 мм, рівномірно розподілені по периметру.

Фігурки гравців легко ковзають по повітряній подушці над гладкою поверхнею столу. Їх переміщення по полю здійснюється за допомогою повітряних струменів, які спрямовуються через щілини по боках столу.

Фігурки гравців

Для гри в аерохокей використовуються спеціальні фігурки, що зображують хокеїстів. Зазвичай в комплекті є дві команди по 6 гравців у кожній. Фігурки виготовляються з пластмаси і мають плоску основу для стійкості на повітряній подушці.

На базових наборах фігурки гравців нефарбовані або забарвлені відповідно до команд. Також існують тематичні набори у вигляді різних персонажів або зірок спорту. Маса фігурок — близько 8-12 грам. Розмір — 3-5 см заввишки.

Кожен гравець керує рухом своїх фігурок за допомогою повітряних струменів. Щоб направити фігурку в потрібному напрямку, потрібно подмухати на неї через щілини з боків столу. Чим сильніше дмухати, тим швидше рухатиметься фігурка.

Гра в аерохокей відбувається за певними правилами, а за посиланням можна замовити все необхідне для гри.

Правила гри в аерохокей

Основні моменти такі:

  • Грають 2 гравці або 2 команди по 3-4 гравця.
  • Тривалість гри — 3-5 хвилин.
  • Мета — закинути шайбу в ворота суперника якомога більше разів.
  • Шайба закидається у ворота тільки фігурками гравців, а не повітряним струменем.
  • Фігурки не можна тримати руками. Керувати ними дозволено лише струменем повітря.
  • Якщо шайба застрягне в кутку або за воротами, її потрібно вивести назад на поле.

Аерохокей розвиває увагу, реакцію, стратегічне мислення та окомір гравців, тому є чудовим тренажером для розвитку когнітивних навичок. Крім того, ця гра приносить масу задоволення як дітям, так і дорослим. Спробуйте пограти в аерохокей з друзями або родиною!

Отже, настільний аерохокей — цікава та популярна гра з давньою історією, яка імітує справжній хокей. Вона дає можливість відчути себе спортсменом і поборотися за перемогу, не виходячи з дому.

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Доставка товаров из Massimo Dutti в Украину через Meest.shopping
Следующая запись
Все, что вам нужно знать о социальных казино
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *