Загальноміська легкоатлетична естафета серед учнів навчальних закладів

Понад 150 представників з усіх загальноосвітніх навчальних закладів та вишів Жовтих Вод узяли участь у загальноміській легкоатлетичній естафеті, присвяченій Дню пам’яті та примирення і 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Традиційний забіг на дистанцію 3 км відбувся 4 травня на території парку Слави.

За словами начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконкому міськради Олени Лауди, легкоатлетична естафета проводиться у місті вже досить давно: традиційно напередодні відзначення Дня Перемоги. Цього року кожен навчальний заклад міста представив команду із 4 осіб. Забіг проводився у 12 етапів на дистанції 3 км.

За підсумками змагань у першій групі (виші) призові місця посіли: I місце – команда Жовтоводського промислового коледжу; II місце – команда Західно-Дніпровського центру профтехосвіти; III місце – команда Жовтоводського педагогічного коледжу.

У другій групі (загальноосвітні навчальні заклади) I місце здобула команда СЗШ №8; II місце посіла команда ліцею природничо-наукового навчання; на III місці – команда гуманітарної гімназії ім.Л.Українки.

В особистій першості було нагороджено найшвидшого учасника легкоатлетичної естафети серед хлопців. Ним став студент Жовтоводського промислового коледжу Максим Мороз, який здолав дистанцію у 450 м за 1,08 хвилини.

Переможці змагань були відзначені грамотами та грошовим призом відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконкому міськради.

Нагадуємо, що 9 травня о 10.00 з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбудеться мітинг та покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам (парк Слави).

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради, відео: ТРК “Жовта Річка”, фото Віталія Жушмана