Заходи для безпеки громадян і захисту об’єктів життєдіяльності та інфраструктури

Через погіршення ситуації в зоні АТО на Дніпропетровщині створений оперативний штаб для забезпечення безпеки громадян та важливих інфраструктурних об’єктів.

Перше засідання оперативного штабу пройшло 24 січня 2015 року в облдержадміністрації. У його роботі взяли участь керівництво облдержадміністрації, силових структур, міст та районів регіону.

За результатами роботи Штабу прийнято ряд рішень та розроблені невідкладні заходи для безпеки громадян і захисту об’єктів життєдіяльності та інфраструктури.

Питання: Вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення безпеки громадян і захисту об’єктів життєдіяльності та інфраструктури.

Присутні: члени оперативного штабу Дніпропетровської області.

Вирішили:

1. Визначити перелік об’єктів життєзабезпечення, газо-, водо-, тепло-, електрозабезпечення та інфраструктури, потенційно небезпечних об’єктів, що потребують негайного взяття під охорону (посилення охорони), та порушення роботи яких внаслідок терористичних проявів може призвести до загибелі людей та порушення умов життєдіяльності.

2. Проаналізувати надані переліки, та визначити об’єкти, які мають важливе значення для життєдіяльності області та безпеки громадян.Уточнити стан захисту та охорони визначених об’єктів та надати пропозиції щодо додаткових заходів, спрямованих на захист зазначених об’єктів та безпеки громадян (сили, засоби). Розробити єдину форму паспорта охорони об’єкта, в якому вказати назву підрозділу та чисельність осіб, які залучаються до охорони об’єкта, графік чергувань; схему оборони та алгоритм дій особового складу.

3. Забезпечити охорону громадського порядку у місцях масового перебування громадян шляхом залучення представників громадських формувань з охорони громадського порядку.

4. Опрацювати питання щодо обладнання камерами відеоспостереження (зі збереженням відеозапису до 30 діб) місць масового перебування людей (об’єкти інфраструктури, торгівлі та інші об’єкти можливих терористичних посягань).

5. Не підлягає оприлюдненню.

6. Активізувати роботу щодо забезпечення безпеки та охорони вокзалів, станцій, залізничних мостів, у тому числі шляхом залучення членів громадських формувань, недержавних охоронних структур, товариств мисливців і рибалок на добровільних засадах у проведенні щоденного моніторингу стану безпеки вказаних об’єктів на території Дніпропетровської області.

7. Не підлягає оприлюдненню

8. Доповісти про стан готовності громадських формувань з охорони громадського порядку, загонів оборони до виконання завдань територіальної оборони та охорони громадського порядку в посиленому режимі.

Голова облдержадміністрації, начальник оперативного штабу Дніпропетровської області І.В.КОЛОМОЙСЬКИЙ

Також облдержадміністрація просить громадян бути уважними. Якщо ви побачили підозрілих людей чи залишені речі, які викликають підозру, одразу телефонуйте на «гарячі лінії»:

Міліції – 102, 056 770 06 34, 056 745 44 64

СБУ – 056 744 85 19, 056 7919401

МНС  – 101, 112, 056 744-25-87, 744 30 19

/2015/01/26/zaxodi-dlya-bezpeki-gromadyan-i-zaxistu-obyektiv-zhittyediyalnosti-ta-infrastrukturi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Спасибо, Путин. Спасибо, Россия!
Следующая запись
Пам’ятка першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *