Затримано відомого в П’ятихатках та Жовтих Водах фермера Сергія Хіманіча

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив  про затримання при дачі хабара відомого в П’ятихатках та Жовтих Водах фермера Сергія Хіманіча, якого звинувачують у рейдерських захопленнях та нанесення збитків на 250 млн. Проведено 16 обшуків.

Сергій Хіманіч  є сином екс-мера П’ятихаток (обирався від ПР, та на минулих виборах Хіманіч С. М. вже у складі Блоку Петра Порошенко спробував повернутися до влади, але не пройшов люстраційну комісію.) та фермером, який керує одразу декількома сільськогосподарськими підприємствами.

Департаментом ГПУ з справ у сфері економіки за оперативного супроводження Нацполіції здійснюється розслідування незаконного заволодіння корпоративними правами, майном, технікою та урожаєм чотирьох сільськогосподарських підприємств Дніпропетровської області, чим спричинено їх власникам збитків на 250 млн грн.

В ході здійснення розслідування у цьому провадженні один з основних фігурантів звернувся до працівника поліції з пропозицією надання неправомірної вигоди за те,що останнім в рамках розслідування кримінального провадження не будуть вживатися дії направлені на розкриття злочину.

Як результат, вказаного фігуранта затримано при наданні 3 000 доларів США службовій особі Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області.
Обіцяв ще 15 000, але вже не склалося:) Світить 8 років. – повідомив Юрій Луценко.

Крім того, сьогодні вночі було проведено обшуки за 16 адресами в офісних приміщеннях суб’єктів господарювання, а також за місцем проживання та реєстрації осіб, які можуть бути причетні до рейдерського захоплення.

ІА “Имеется мнение”

/2017/04/27/zatrimano-vidomogo-v-pyatixatkax-ta-zhovtix-vodax-fermera-sergiya-ximanicha/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Зроби свій вибір лікаря!
Следующая запись
Дело убийц таксиста направлено в суд
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *