Завдяки роботі центру безкоштовної правової допомоги в Жовтих Водах громадянину відновлять статус “інвалід війни”

Громадянин К., працюючи з 1967 р.по 1991 р. на ДП “СхідГЗК” тричі перебував у відрядженні в експедиції на ядерному полігоні о. Нова Земля, де брав участь у ядерних випробуваннях. У 2007 році йому було встановлено 2 групу інвалідності у зв’язку із отриманням захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби на ядерному об’єкті, присвоєно статус інваліда війни, видано посвідчення. Але у тому же 2007 році статус інваліда війни було знято, посвідчення інваліда війни вважалося недійсним.

адвокат Євген Бондаренко

адвокат Євген Бондаренко

Про це гр. К. повідомило управління праці та соціального захисту Жовтоводської міської ради. Саме з цього часу почалася довга дорога по відновленню справедливості. Гр. К. в захист своїх прав звернувся до суду, де справа розглядалася з 2011 року. У серпні 2015 року, дізнавшись про створення центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги , гр К. звернувся до Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Про можливість отримання безоплатної правової допомоги він дізнався із засобів масової інформації. Він мав статус ветеран війни. Центром було прийнято рішення про надання БВПД, надано доручення № 33 від 17.08.2015 та призначено адвоката Бондаренко Євгенія Вікторовича. Справа розглядалася у Жовтоводському міському суді Дніпропетровської області. Під час розгляду справи, завдяки ініціативі адвоката, були витребувані документи, підготовлена уточнена позовна заява, витребувані докази по справі. Судом було встановлено безспірно, що гр. К. перебував на ядерному полігоні, знаходився у розпорядженні військової частини міністерства оборони. Згідно експертного висновку центральної міжвідомчої комісії МОЗ та МНС України від 21.12.2011 захворювання гр. К. дійсно пов’язане з виконанням військової служби на ядерному об’єкті.

Суд задовольнив позов пенсіонера К. своїм рішенням від 27.04.2016 р. визнав протиправними дії щодо призупинення дії статусу “інваліда війни” та зобов’язав поновити на обліку гр. К., як інваліда війни. Тим самим, суд захистив його право на отримання пільг та статусу інваліда війни. Таким чином, права та інтереси громадянина К. були захищені завдяки роботі адвоката та працівників системи безоплатної правової допомоги.

/2016/08/05/zavdyaki-roboti-centru-bezkoshtovno%d1%97-pravovo%d1%97-dopomogi-v-zhovtix-vodax-gromadyaninu-vidnovlyat-status-invalid-vijni/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводська медицина: крик про допомогу. Друге засідання сесії міськради
Следующая запись
Міжнародний мото-рок фестиваль “Вільне місто” пройде в Жовтих Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *