Желтоводский городской совет против ОУН-УПА

На пленарном заседание, 54-й очередной сессии Желтоводского городского совета, было рассмотрено порядка тридцати актуальных вопросов жизнедеятельности города.

Как оказалось, одним из самых важных для Желтых Вод является вопрос признания заслуг ОУН-УПА. По инициативе депутата Людмилы Гончаровой в повестку дня был включен вопрос о принятии обращения к Президенту Украины Виктору Януковичу и председателю Верховной Рады Украины Владимиру Литвину. Большинством голосов участники заседания приняли обращение следующего содержания:

„Ми, депутати Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області, глибоко обурені підписанням колишнім Президентом В.Ющенком Указу „Про присвоєння С.Бандері звання Героя України”, героїзацією членів загонів ОУН-УПА, які співпрацювали з фашистськими окупантами в роки Великої Вітчизняної війни.Вважаємо, що такі дії Ющенка, і саме в 65-ту річницю Перемоги нашого народу, свідчать про повну неповагу до честі мільйонів загиблих радянських солдатів, партизан, спаленого у фашистських крематоріях мирного населення. По суті це – виклик всьому прогресивному людству.

Своїм вчинком В.Ющенко осоромив весь український народ, адже, підписуючи укази як Президент, виступав від імені українського народу.

Замість того, щоб увічнити пам’ять тих, хто боровся за звільнення українських земель від фашизму та на їх достойному прикладі виховувати дітей та молодь, влада під керівництвом Ющенка робила все, щоб нівелювати подвиг наших воїнів, багато з яких живі ще й зараз, максимально героїзувала тих, хто в роки війни воював на боці нацистів.

Як повноважні представники громади м.Жовті Води заявляємо, що:

1. Засуджуємо дії колишнього Президента В.Ющенка по героїзації вояків ОУН-УПА та їх лідерів, таких як Р.Шухевич, С.Бандера та їм подібні.

2. Вимагаємо скасувати укази про присвоєння звання героїв України Шухевичу, Бандері, визнання членів ОУН-УПА „борцям за незалежність України”, прийняти законопроект про припинення героїзації та реабілітації фашистських прихвоснів.

3. Необхідно вжити всіх заходів для покращення соціального, медичного та побутового забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни.

На славній ще з часів Б.Хмельницького жовтоводській землі ніколи не шанували і не шануватимуть злочинців, які несли горе і смерть нашому народові разом із фашистами. Це є частиною нашої історичної спадщини.

Отже, ми вимагаємо поваги до нашої історії”.

Сессия городского совета поручила городскому голове В.Голубу подписать данное обращение и направить его Президенту Украины В.Януковичу и председателю Верховной Рады В.Литвину.

Елена БОРОВКОВА,

РИА «Имеется мнение»

/2010/03/05/slava-ukra%D1%97n%D1%96/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Раннее развитие ребенка … Что это? Зачем? А надо ли?
Следующая запись
Дебют группы «Газировка»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *