Живу в чудовій я країні, що гордо зветься – Україна

12 липня у бібліотеці-філії №1 для молоді КЗК «Жовтоводська ЦБС» відбувся день інформації «Живу в чудовій я країні, що гордо зветься – Україна» до 25-річчя Незалежності України.

День Незалежності України – це свято, яке в історію України вписав кожен із нас своєю боротьбою, чесною працею чи тихою молитвою.

Відкривала день інформації презентація книжкової виставки «За синєє небо, за жовте колосся, боротися треба, щоб краще жилося!», яка знаходиться  на абонементі. Розділ виставки «Державотворці України з глибини століть» знайомить користувачів з видатними постатями, їх діяльністю та місцем в історичному розвитку нашої країни. У розділі «Сльозою омивається душа…Чому ж так часто доля українська плаче?»  представлені видання про найбільш болючі історичні моменти країни, хвилюючі етапи боротьби нашого народу за незалежність. Наступний розділ «І возрадується душа твоя, Україно!» містить патріотичні твори українських письменників та поетів. В останньому розділі «До Конституції – з повагою, до влади – з надією» представлені видання, які стосуються правового аспекту України.

У читальній залі на патріотичній годині «Хай буде щасливим твій вільний народ, прекрасна моя Україно!» працівники бібліотеки повідали присутнім про шлях нашої держави до незалежності, до створення суверенної держави та зазначили, що він був довгим та кривавим.

Наприкінці дня інформації бібліотекарі представили книжкову виставку «Совість української державності» до 150-річчя від дня народження М. Грушевського – першого в історії України Президента, яка розкриває його як видатного вченого і суспільно-політичного діяча, борця за незалежність країни.

Почуття патріотизму, національної гордості не приходять самі по собі, патріотами не народжуються, ними стають, патріотичні цінності не успадковуються, а формуються, і в цьому плані бібліотеки виступають провідною ланкою між поколіннями та носієм ціннісних пріоритетів, які допомагають виховувати справжніх Громадян України.

А. Стороженкобібліотекар абонементубібліотеки-філії №1 для молоді КЗК «Жовтоводська ЦБС»

/2016/07/14/zhivu-v-chudovij-ya-kra%d1%97ni-shho-gordo-zvetsya-ukra%d1%97na/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Асфальтування вулиці Першотравнева. Фотофакт
Следующая запись
Кримінальна хроніка міста та новини жовтоводської поліції
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *