Жовті Води мають отримати нового керівника медчастини вже до кінця тижня

У вівторок, 25 листопада, делегація медиків та керівництва м. Жовті Води провела зустріч з в.о. Міністра охорони здоров’я України Лазоришинецем Василем Васильовичем.

Під час зустрічі була обговорена ситуація, що сталася з СМСЧ-9 м. Жовті Води. Виконуючому обов’язки міністра були передані декілька заяв – від працівників медичної частини, жовтоводців, «Громадського контролю» та міського голови Василя Тарасенко.

Зі слів в.о. Міністра МОЗ стало відомо, що подання на призначення начальником СМСЧ-9 м. Жовті Води Пастуха П. І. вже погоджено в Дніпропетровську та зареєстровано і міністерстві.

Представники делегації м. Жовті Води навели Василю Лазоршинцю факти втрати документів – подання на Тарасьєву Н. М. у кадровому відділі МОЗ.

Керівник прес-служби МОЗ запевнив, що за цими фактами буде проведене внутрішнє розслідування та зроблені відповідні висновки.

Результатом зустрічі стало підписання в.о. міністра МОЗ нового подання на призначення начальника СМСЧ-9 м. Жовті Води – Тарасьевої Нелі Михайловни, та призупинення процедури призначення Пастуха П. І. на цю посаду.

Відповідно до процедури подання на призначення на посаду керівника медичної частини має бути погоджено в Дніпропетровській обладміністрації – відповідна зустріч за планова на 11 ранку 26 листопада. Після погодження у Коломойського документи знову мають потрапити до Києва на підпис міністру – Василь Лазоршинець пообіцяв зробити це одразу як отримає подання – можливо навіть 27 листопада.

Отже можна вважати успіхом спільну боротьбу жовтоводських медпрацівників та керівництва міста та очікувати, що Жовті Води отримують легітимного начальника СМСЧ-9 вже до кінця поточного тижня.

Громадський контроль

/2014/11/26/zhovti-vodi-mayut-otrimati-novogo-kerivnika-medchastini-vzhe-do-kincya-tizhnya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Медицина в цифрах за неделю и лирика от Нели Тарасьевой
Следующая запись
Долги перед ДТЭК Днепрооблэнерго будут гасить сообща
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *