Жовті Води: Рятувальники провели профілактичне відпрацювання приватного сектора

Співробітники Жовтоводського міського відділу ДСНС продовжують проводити комплекс профілактичних заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та травмуванню людей на них. Рятувальники з лекціями відвідують навчальні заклади, трудові колективи різних підприємств та організацій, проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями міста у місцях відпочинку поблизу водойм та житловому секторі.

Так, 7 липня особовим складом 4-го караулу 39 Державної пожежно-рятувальної частини проведено профілактичне відпрацювання провулку Молодіжний міста Жовті Води та проінструктували 11 чоловік.

Вогнеборці інформували громадян про останні надзвичайні події, які сталися в області та на території міста останнім часом, а також про наслідки від пожеж. Фахівці ДСНС наголошували громадянам, що безпека у їхніх оселях залежить, в першу чергу, від них самих, від їх відповідального ставлення до правил протипожежної безпеки.

Крім того, на даний час проблему становить необережне поводження власників приватних домоволодінь з вогнем під час прибирання присадибних ділянок, подвір’їв, городів, спалювання сміття. Рятувальники нагадали, що це не лише шкідливо для здоров’я людей та довкілля, а й значно збільшує ризик виникнення пожеж.

Профілактично-роз’яснювальна робота систематично проводиться у межах міста. Подібні рейди позитивно впливають на свідомість громадян, примушують відповідальніше ставитися до забезпечення пожежної безпеки власних помешкань.

Співробітники Служби порятунку нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях. Рятувальники особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Жовтоводський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

/2016/07/10/zhovti-vodi-ryatuvalniki-proveli-profilaktichne-vidpracyuvannya-privatnogo-sektora/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жителю Желтых Вод, выкинувшего в окно свою женщину с ребенком, грозит срок до 15 лет
Следующая запись
Доходы прокуроров. Как живет руководство местной прокуратуры г. Желтые Воды
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *