Жовті Води залишились без стаціонарного зв’язку, бо хтось вирізав кабель

Понад 1500 непрацюючих абонентських ліній та 7659 м пошкодженого телефонного кабелю з початку 2017 року. За останні два місяці знищено 20% телекомунікаційної мережі Жовтих Вод. Минулого тижня без стаціонарного зв’язку залишилися поліклініка №1, дитяча поліклініка, декілька спеціальних екстрених служб міста, Жовтоводський міський суд та управління Пенсійного фонду України в м.Жовті Води, багатоповерхові житлові будинки. Про проблему, яка постійно існує у нашому місті, розповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міськради Володимир Рябоконь.

телефонный кабель

За інформацією Володимира Жановича, кількість випадків зловмисних зазіхань «мисливців за металом» на майно «Укртелекому» за 4 місяці поточного року перевищила рівень 2016-го – 85 проти 78, відповідно. Підприємству завдано шкоди на 242,8 тис.грн (117,01 тис.грн у 2016 році). Від небувалої активності «металошукачів» страждають не тільки фізичні особи, а й підприємства. З початку 2017 року «Укртелекомом» зареєстровано 1697 абонентів, які залишилися без стаціонарного зв’язку, і 359 – без доступу до мережі Інтернет.

Кабелі телефонного зв’язку крадуть звідусіль: із під’їздів, підвалів, фасадів багатоповерхових будинків, а також у кабельній каналізації та на повітряних лініях зв’язку.

Працівники «Укртелекому» не встигають відновлювати пошкоджені та викрадені кабелі: «мисливці за металом» наступного дня знову його вирізають. На відновлення роботи абонентської лінії, майстрам підприємства потрібен мінімум тиждень. Адже кабель необхідно придбати, прокласти та змонтувати в єдиний ланцюг – для цього потрібен час та величезні людські ресурси.

Володимир Рябоконь звернувся з проханням до всіх жовтоводців: якщо ви стали свідками крадіжки чи маєте якусь інформацію про підозрілих осіб, місця приймання металобрухту, місця випалювання кабелю тощо, повідомте про це до поліції за номером «102».

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради

/2017/05/04/zhovti-vodi-zalishilis-bez-stacionarnogo-zvyazku-bo-xtos-virizav-kabel/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Сімейні змагання “Тато, мама, я – спортивна сім’я”
Следующая запись
Дети в интернете: «за» и «против»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *