Жовтоводці виявилися найрозумнішими

Інтелект, розум, освіта – основні пріоритети України на шляху до її становлення та процвітання. Саме для підтримки та популяризації цих ідей по всій країні відбуваються інтелектуальні ігри та змагання. Подібні заходи дають можливість знайти розумних та обдарованих людей, які в подальшому будуть будувати майбутнє нашої країни.

Так, 3 квітня в місті Дніпропетровськ відбулась фінальна гра сезону «Інтелектуальний БУМ», яку організувала партія «Україна Майбутнього». Цього дня в інтелектуальній битві зійшлись найсильніші команди Дніпропетровщини, котрі пройшли довгий та важкий шлях до фіналу: «Тріумф» з Нікополя, «Уранова Молодь» з Жовтих Вод та «Унікум» з Дніпропетровську. Жовтоводську команду представляли Марк Мельник (ІП «Стратегія»), Сергій Пономаренко(ІП «Стратегія»), Артем Чернов(ІП «Стратегія»), Анастасія Івашенцева (СхідГЗК), Максим Вєрцов(СхідГЗК) та Дмитро Чорний(ПП «Україна Майбутнього»).

Даний захід був приурочений 1 квітня, і тому головною темою змагань стало гасло – «Про політику з гумором». Всіх присутніх цього вечора розважали представники Дніпропетровської команди КВК, котрі нікому не давали сумувати.

Командам було не просто, адже на ряду з жартівливими були і досить серйозні питання. І саме високий рівень підготовки, солідний багаж знань, підтримка з боку глядачів та наявність почуття гумору дуже допомогли жовтоводцям.

З перевагою майже у 100 балів над найближчим суперником, представники уранової столиці України здобули перемогу і цим самим ще раз довели те, що Жовті Води є найрозумнішим містом Дніпропетровщини.

По завершенню «Інтелектуального БУМу», капітан «Уранової Молоді» – Марк Мельник висловив слова вдячності організаторам гри, запропонував усім присутнім  відвідати наше місто й наступний фінал гри провести в Жовтих Водах.

Фото: Дмитро Луговський

/2011/04/08/um/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтые Воды: маленький Чернобыль
Следующая запись
Поезд дружбы: детский дом
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *