Жовтоводська молодь висадила «Дерева миру»

Понад 150 саджанців берізок висадили волонтери на території скверу напроти міського суду та в районі маг.«Будапешт» в рамках Всеукраїнської акції «Дерева миру». Захід організували та провели 31 березня працівники відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту та Молодіжна рада виконкому Жовтоводської міської ради.

Як розповіла головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Людмила Шкуренко, саджанці були закуплені ще восени. Управління ЖКГ звернулося по допомогу до відділу, який у свою чергу організував проведення акції.

Із робочим інвентарем та гарним настроєм добру справу підтримали представники молодіжної організації ДП «Схід ГЗК», ЦК «Азов», Інституту підприємництва «Стратегія», Жовтоводського бюро правової допомоги, дехто із мешканців мікрорайонів, де проводилася акція, міські ЗМІ.

«Ці берізки ми саджаємо з любов’ю і надією на те, що нарешті в нашій країні закінчаться бойові дії і настане мир. Саме тому акція має назву «Дерева миру». Також ми прагнемо залучити молодь до озеленення міста, – говорить Л.Шкуренко. – Щоправда, щоб саджанці прийнялися, за ними потрібно доглядати. Ми сподіваємося, що це робитимуть комунальні служби, але закликаємо і мешканців мікрорайону виявити таку ініціативу і поливати деревця, адже в їх силах зробити ці місця приємними для відпочинку».

Як повідомила начальник відділу Олена Лауда, цієї весни також запланована участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою». У Жовтих Водах вона розпочнеться 8 квітня о 10.00 у Дитячому парку. Далі акцію проводитимуть на решті територій міста. До речі, беріть із собою дітей, адже для них Молодіжна рада під час прибирання території парку планує організувати дозвілля: буде встановлено екран, на якому показуватимуть мультфільми, також студенти готують дитячу ігрову програму.

«Можна багато розповідати про те, що у місті брудно, а можна почати з себе. Ми запрошуємо усіх жовтоводців на прибирання. Давайте зробимо Жовті Води чистим гарним містом», – закликає Людмила Шкуренко.

Людмила Новошевська, ІА “Имеется мнение”, відео: ПН ТРК “Степ”

/2017/04/02/zhovtovodska-molod-visadila-dereva-miru-2/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У Жовтих Водах шукають кандидатів у присяжні Жовтоводського міського суду
Следующая запись
Офіційна статистика: роботодавці заборгували жовтоводцям поняд 18 млн.
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *