Жовтоводські ОСББ – переможці конкурсу мікропроектів

Дніпропетровською обласною радою було організовано конкурсмікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення, ОСББ та в житловому секторі. Днями було підведено підсумки та визначено переможців.

Жовтоводські ОСББ – переможці конкурсу мікропроектів

На участь у конкурсах заявки подали 180 ОСББ, ОСН, ЖСК регіону. Найбільше переможців із Дніпра, Нікополя, Кривого Рогу, Марганцю, Павлограду,Тернівки, Жовтих Вод, Новомосковська, Нікопольського та Петриківського районів. 61 житлове об`єднання з Дніпропетровщини цього року зможе реалізувати у своїх будівлях енергозбережні заходи. Розмір гранту з облбюджету кожному переможцю складає від 15 до 50 тисяч гривень. За умовами конкурсу, фінансова участь мешканців складає не менше 20% від загального бюджету мікропроекту. Про це повідомляється на офіційному сайті облради.

Депутат облради Дмитро Чорний привітав із перемогою представників Жовтих Вод. Це ОСББ „Бульвар Свободи 47” (проект: „Реконструкція системи подачі теплоносія у внутрішньобудинковій мережі опалення житлового будинку №47 по бульвару Свободи, м.Жовті Води”) та ОСББ „На Хмельницького” („Заміна вікон, дверей в місцях загального користування”).

«Критерії вибору переможців були наступні: соціальна значимість проекту, актуальність тематики, кількість мешканців, які отримують соціальний ефект від реалізації проекту, рівень співфінансування учасників конкурсу, розмір гранту, що запитується з обласного бюджету», – пояснив голова комісії конкурсу, заступник голови обласної ради Мгер Куюмчян.

«Наше завдання стимулювати населення займатись енергозбереженням. З енергоощадних заходів у кожній окремій квартирі, будинку, структурі формується енергетична безпека всієї країни», – зазначає Гліб Пригунов, голова Дніпропетровської обласної ради.

ІА «Имеется мнение»

/2017/08/18/zhovtovodski-osbb-peremozhci-konkursu-mikroproektiv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Сварка між жовтоводцями перейшла в перестрілку
Следующая запись
День Державного Прапора та річниця Незалежності України
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *