Жовтоводські підприємства заборгували Пенсійному фонду більше 7 мільйонів гривень

Робота управління Пенсійного фонду України в м.Жовті Води спрямована на виконання норм Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування”, реалізацію актів і доручень Президента України та Уряду з питань пенсійного забезпечення.

В управлінні Пенсійного фонду України в м.Жовті Води роботі з боржниками завжди приділяють багато уваги. Проводиться індивідуальна робота з керівниками підприємств або підприємцями, з”ясовуються причини несплати внесків в день виникнення боргу, що в більшості випадків дає змогу контролювати терміни погашення боргу.

Щомісяця на засідання комісії з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень до державного бюджетів  та Пенсійного фонду України запрошуються керівники підприємств-боржників та приватні підприємці-боржники, де роз”яснюється про важливість та актуальність зарахування страхового стажу найманим працівникам і вплив повноти сплати внесків на своєчасність виплати пенсій.

Станом на 24.06.2011 року в управлінні Пенсійного фонду України в м.Жовті Води залишається заборгованість зі сплати страхових внесків у сумі 7036,2 тис. грн. Серед найбільших боржників:

— Відкрите акціонерне товариство „Південний радіозавод”

— Відкрите акціонерне товариство „Електрон Газ”

Найбільшими боржниками по сплаті єдиного внеску станом на 24.06.2011 року є:

— Державне підприємство „Науково-виробничий комплекс „Автоматика та машинобудування”;

— Державне підприємство „Агроцех „Жовторічанський”.

Управління Пенсійного фонду України в м.Жовті Води звертається до всіх керівників підприємств-боржників віднайти можливість та погасити заборгованість з платежів до Пенсійного фонду, тим самим забезпечити конституційні права як найманим працівникам підприємств, так і найбільш незахищеній верстві населення – пенсіонерам.

Наталія Владімірова, головний спеціаліствідділу обліку надходження платежів управління ПФУ в м.Жовті Води.

/2011/07/02/dolgi-6/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
ВостГОК начал добычу урана на Новоконстантиновской шахте
Следующая запись
Выпускной ИП «Стратегия»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *