Жовтоводські випускники – у лідерах за складанням ЗНО

Це літо видалося особливо спекотним для випускників міських шкіл та їхніх батьків. Адже вирішувалася подальша доля юних жовтоводців. Чи вдасться вступити до омріяного вишу? Вистачить місць на «бюджеті» чи прийдеться навчатися за контрактом? У кожній родині випускника вирували пристрасті.

м.Жовті Води – результати ЗНО за шкалою 100-200 балів у розрізі профілів навчання: історія України

Успіх вступної кампанії залежав від престижності обраних спеціальностей та популярності навчальних закладів. І, зрозуміло, від результатів ЗНО, яке складали учні 11-х класів.

На Дніпропетровщині більше 19 тисяч абітурієнтів проходили тестування. За його результатами наша область (за даними Українського центру оцінювання якості освіти) посіла четверте місце в Україні.

м.Жовті Води – результати ЗНО за шкалою 100-200 балів у розрізі профілів навчання: англійська мова

33 абітурієнти Дніпропетровщини цього року були відсторонені від ЗНО. Серед порушень: заглядання до мобільного телефону, спроби скористатися навушниками та запізнення. Для порушників нова спроба скласти ЗНО можлива лише у 2018 році.

м.Жовті Води – результати ЗНО за шкалою 100-200 балів у розрізі профілів навчання: українська мова

Приємно зазначити, що рівень підготовки жовтоводських випускників був досить гідним. Аналіз даних Українського центру оцінювання якості освіти показує, що жовтоводці мають найкращі усереднені результати порівняно з іншими містами Дніпропетровщини. Такими своїми розрахунками та емоціями з цього приводу поділився у Фейсбуці криворізький громадський діяч і аналітик Євген Василенко: «Де на Дніпропетровщині найкраще готують випускників шкіл до ЗНО? – У Жовтих Водах!Випускники шкіл Жовтих Вод у 2017 році показали найкращі усереднені результати. Не дивлячись на свою малу чисельність та відсутність заповітних “200 балів”, медіани балів у випускників з Жовтих Вод найвищі у більшості предметів. Особливо виділяються українська мова, історія та біологія. Приблизно рівний за кількістю випускників Марганець показує набагато нижчі результати, наздоганяючи Жовті Води хіба що в математиці».

м.Жовті Води – результати ЗНО за шкалою 100-200 балів у розрізі профілів навчання: математика

А у відділі освіти Жовтоводської міської ради ІА «Имеется мнение» надали такі цікаві цифри.

Інформація про результати державної підсумкової атестації випускників шкіл 2017 року, яка проходила у формі ЗНО

 % учнів, які мають достатній та високий рівень навчальних досягнень
Укр. мова та література

 

Іст. Укр.

 

Мат.

 

Фіз.

 

Хім.

 

Біол.

 

Геог.

 

Англ.

 

Франц.

 

Рос.

 

Показник

по місту

745462577359606040100
Показник

 по області

61384936505950604259
Показник

 по Україні

59394937553247644456

Як бачимо, практично з усіх предметів відсоток учнів, які показали достатній та високий рівень навчальних досягнень, у Жовтих Водах вище ніж середньообласний та середньоукраїнський.

Дані про вступ випускників до вишів ще обробляються та оновлюються. А ось щодо популярності університетів та інститутів певна інформація є. Наприклад, що стосується вишів Дніпра, то «трійка лідерів» за кількістю поданих заяв абітурієнтами – це ДНУ імені О.Гончара, гірничий та аграрно-економічний університети. Багато випускників прагнули вступити до Університету митної справи та фінансів і Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту. Такі підсумки підвели у департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

ІА «Имеется мнение»

/2017/08/23/zhovtovodski-vipuskniki-u-liderax-za-skladannyam-zno/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Відкритий кубок Жовтих Вод з боча
Следующая запись
Афіша до Дня міста та Дня Шахтаря
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *