Зимова риболовля – екстремальне задоволення

У цьому переконані працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій, адже їм відомі сумні статистичні дані:щороку в зимовий період на водних об’єктах України в середньому гине від 170 до 250 осіб

рибалки та рятувальники

Протягом останніх років ситуація з виникненням надзвичайних ситуацій залишається тривожною. Більшість нещасних випадків сталося внаслідок виходу людей на тонку кригу для вилову риби або скорочення шляху.

Окрему групу становлять нещасні випадки з дітьми внаслідок безконтрольного перебування на кризі.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загибеллю людей на водних об’єктах у зимовий період, на початку лютого співробітники Жовтоводського міського відділу ДСНС провели рейдові заходи на водоймі дитячого парку міста Жовті Води.

«На жаль, заборонити людям виходити на небезпечний лід неможливо, – констатують факт рятувальники. – Саме тому доводиться постійно нагадувати громадянам про правила безпеки, яких так важливо дотримуватись усім, хто виходить на лід».

Жовтоводські працівники ДСНС провели профілактичні бесіди з рибалками, роздали їм листівки з правилами безпечного перебування на кризі та алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Якщо ситуація дуже складна, телефонуйте на «101»

Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, рятувальники застерігають громадян не виходити на тонку кригу та не наражати себе на небезпеку. Якщо ситуація дуже складна, телефонуйте на «101» – у Службу порятунку, і вам допоможуть рятувальники.

За повідомленням Жовтоводського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

/2016/02/17/zimova-ribolovlya-ekstremalne-zadovolennya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Галогенератор для дітей придбано. Спеліокамера в д\с «Золота рибка» знову працює
Следующая запись
Бороться с бешенством станет в три раза дороже
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *