Зірвана пломба на лічильнику води городнього масиву: хто винний?

До редакції ІА «Имеется мнение» надійшов лист від читача: «Прошу звернути увагу на чергове свавілля Жовтоводського водоканалу. Кілька днів тому прорвало трубу на городньому масиві біля хлібозаводу. Водоканал направив аварійну бригаду для ремонту. При цьому, щоб окупилися затрати на ремонт трубопроводу, вони зірвали пломбу на лічильнику. Тепер власникам городів виставили штраф – 6000 гривень. До яких пір таке буде продовжуватися? Власники цих городів – пенсіонери та малозабезпечені, які виживають за рахунок своєї важкої праці на цій землі».

пломба

Організація городників, про яку йдеться у листі, має назву «Громадське об’єднання фізичних осіб «Теплиця СМУ-4». Але для спрощення сприйняття інформації називатимемо її «городнім товариством». За коментарем із приводу ситуації, про яку написав читач, ІА «Имеется мнение» звернулося до Лариси Кармазін, заступника директора з загальних питань КП «Жовтоводський водоканал» ДОР».
«8 червня ми зустрілися з представниками цього товариства, які побували на прийомі, – розповіла Лариса Кармазін. – Ніякої аварії, про яку пише читач, там не було. На цьому масиві була зірвана пломба, накладена Водоканалом на початку травня. Цей факт було виявлено контролерами у присутності голови товариства при перевірці та зафіксовано (є фото), складено акт.
Тому було проведене нарахування за користування водою без засобу обліку (це не штраф), тобто за нормою. Адже засіб обліку без пломби не може прийматися до розрахунків. На момент нарахування у товариства була переплата, тож на сьогодні їхній борг становить чотири тисячі гривень. Представники товариства дійшли згоди про те, що ця сума буде сплачена. КП «Жовтоводський водоканал» ДОР» надасть розстрочку. Отже, погасити борг можна буде частинами до кінця поливного сезону (жовтня 2017 року). Сплачувати за поточне споживання води товариство буде за приладом обліку, який було повторно опломбовано. Відключення води на цьому масиві не буде».
Порада керівникам городніх товариств
Лариса Кармазін зауважила, що контролери підприємства щомісяця знімають показання лічильників на городніх масивах, щоб виставляти рахунки. Зазвичай направляються контролери вдвох, щоб уникнути небезпеки (адже у таких місцях можна зустрітися і з асоціальними елементами, і постраждати від собак). Прилади обліку розташовані у колодязях, які закриті на замки, вільного доступу туди немає. Ключі від колодязів є лише у представників Водоканалу та голів товариств. Л.Кармазін радить зберігати ключі у надійному місці та не давати їх стороннім. До речі, подібних ситуацій на інших масивах не виникало.
ІА «Имеется мнение»

/2017/06/12/zirvana-plomba-na-lichilniku-vodi-gorodnogo-masivu-xto-vinnij/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Йог из г. Жёлтые Воды Козиберда Виктор. Показательные выступления
Следующая запись
Інформує міська влада м. Жовті Води
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *