Знайдені нові недоліки у тарифах на тепло

Директору  КП  «Жовтоводтепломережі»

Кудрявцеву О.Ф.

Копія:    Голові робочої групи з питань перевірки

розрахунків тарифів на житлово-комунальні

послуги.

Труш Л.П.

Член робочої групи

Більченко Олексій Валентинович

Шановний Олеже Федоровичу.

В ході чергового засідання робочої групи з питань перевірки розрахунків тарифів на послуги теплопостачання було виявлено ряд недоліків та запитань, які я за домовленістю надсилаю для опрацювання з метою зменшення  вартості опалення житлового фонду.

  1. Розхрахунок питомої норми витрати палива на вироблену теплову енергію  (158.4 кг.у.т./Гкал.) виконано в режимі роботи парового котла.
  2. Питома норма витрати технічної води на вироботку теплоенергії  (1.2 м3/Гкал.) виконано на умові роботи одного парового котла  ЦКТІ та однієї турбіни, які виведено з експлуатації.
  3. Витрати технічної води на вироботку теплоенергії складають  371715 м3.  З них тільки 151200 м3 потребують хімочистки.

Таким чином витрати основних реагентів, таких як поваренна сіль, коагулянт, тіосульфат натрію, їдкий натр, флуорисцин, що розраховані на очистку 371715 м3. технічної води завищено в  2.4 рази.

Невідомо для чого виконуеться таке глибоке пом’якшення технічної води (до  0.005 мг-екв/л) для підпитки тепломережі, та на які потреби буде використано  148.686 т. сірчаної кислоти, що раніше використовувалась на пом’якшення питної води.

  1. Розрахунок планової питомої норми витрати технічної води на свої потреби хімводоочистки  (10.9 %) також виконано з розрахунку навантаження  371715 м3 замість 151200 м3, в розхрахунку не врахована робота обезкислороджуючої установки.
  2. Без відповідних розрахунків прийнято витрати поваренної солі та сірчаної кислоти на одну регенерацію фільтра, питомі витрати коагулянта на обробку  1 м3 води, питома витрата тіосульфату натру  (0,025 кг/м3). Необхідно надати розрахунки.
  3. Без розрахунку, на рівні прошлого опалювального сезону, прийнято річні норми витрат електроенергії на вироботку теплоенергії  (12 кВт.год/Гкал), транспортування теплоенергії  (19  кВт.год/Гкал) хімочистку для підпитки тепломережі  (1 кВт.год/Гкал ).

В зв’язку з виводом з експлуатації енергозатратних парових котлів  ЦКТІ, ці норми зменшаться. Необхідно надати розрахунки.

  1. Відсутній розрахунок витрати електроенергії на ремонт обладнання.
  2. Відсутній план відряджень (куди, з якою метою, скільки осіб) з розрахунком затрат на кожне відрядження.

Без розрахунків та виробничих кошторисів прийнято багатотисячні витрати на послуги КВП та А, водовідведення, матеріали на експлуатацію та ремонт основного обладнання, затрати на горюче-мастильні матеріали та ін.

  1. На протязі  3-х останніх опалювальних сезонів спостерігалась підвищена температура зовнішнього повітря. В зв’язку з цим визиває сумнів прийняті в розрахунках максімальні середньомісячні температури зовнішнього повітря.  Необхідно представити для підтвердження прийнятих температур журнали обліку середньомісячних температур, заповнювати які є обов’язком чергового інженера  ТЕЦ, за останні  3 роки.

Додатки на  12 аркушах.

З повагою, О.В. Більченко

/2009/10/22/teplo-6/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтоводцы посетили театр «Крик»
Следующая запись
Листовки на митинг-протест (Добавляются постоянно)
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *