Звіт міського відділу поліції за минулий тиждень

Протягом першого тижня серпня до Жовтоводського відділу поліції надійшло 147 заяв та повідомлень. У тому числі зареєстровано 10 крадіжок, пожежа, один факт зберігання наркотичних засобів, ДТП без травмованих, 2 випадки втрати речі, 1 факт тілесних ушкоджень. До ЄРДР було внесено 16 фактів.


Складено 85 адмінпротоколів. У тому числі: 2 – за насилля у сім’ї, 19 – за тютюнопаління у громадських місцях, 22 – за знаходження осіб у стані алкогольного сп’яніння у громадських місцях. Про це повідомив Сергій Єфремов, заступник начальника Жовтоводського відділу поліції.
Знову зареєстровані факти керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння. За законом, якщо водія в такому стані зупинили вперше, сума штрафу становить від 10 тисяч гривень з обов’язковим вилученням на 1 рік водійського посвідчення. При повторному факті санкції значно жорсткіші.
4 серпня було відкриття полювання. Порушень виявлено не було, правила носіння та зберігання зброї не порушувалися.
Поліція закликає батьків та родичів бути уважніше до проведення дозвілля дітьми у зв’язку з фактом направлення 11-річної дитини до лікарні у стані сильного алкогольного сп’яніння.
Сергій Єфремов звернув увагу жовтоводців на дотримання правил благоустрою та закликав небайдужих при нагоді фіксувати факти несанкціонованого викидання сміття на фото. Поліція обіцяє притягати порушників до адмінвідповідальності.
ІА «Имеется мнение», відео: ПН ТРК “Степ”

/2017/08/11/zvit-miskogo-viddilu-polici%d1%97-za-minulij-tizhden/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводців навчають керувати містом
Следующая запись
В понедельник будет решаться судьба Ингульской и Смолинской шахт ВостГОКа
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *