4 життєстверджуючих романи про кохання, які неможливо забути

езумовно, найбажанішим подарунком для людей, які не уявляють свого життя без якісної літератури, є книжки-бестселери. На щастя, щороку до відомих світових авторів приєднуються молоді таланти, завдяки чому кожен візит у книжковий інтернет-магазин перетворюється на справжнє свято, адже на його «полицях» завжди можна знайти щось, що в силі змінити життя читачів на краще!

“Їсти, молитися, кохати”, Е. Гілберт

Головна героя цього визнаного у всьому світі роману – письменниця Ліз. В якийсь момент вона гостро усвідомлює розчарування у подружньому житті, зневіру у особисте щастя та головне – втрату сенсу свого існування. Жінка, відчуваючи потребу в кардинальній зміні свого життя, приймає сміливе рішення покинути все й відправитися у подорож. На шляху Ліз три країни: Італія, Індонезія та Індія. Там вона переживає духовне переродження й вчиться найголовнішому: молитися з відкритим серцем, відчувати насолоду від їжі та кохати по-справжньому, ніби вперше.

В однойменному фільмі, що знятий по сюжету цього бестселеру, головну роль блискуче виконала голлівудська зірка Джулія Робертс.

"Кохання живе три роки", Ф. Бегбедер“Кохання живе три роки”, Ф. Бегбедер

Журналіст Марк Марроньє переконаний, що згідно закону природи, любов живе три роки: спочатку люди пристрасно кохають одне одного, потім ніжно, по-дружньому, а далі вони відчувають тільки нудьгу. Через три роки після одруження на привабливій обраниці Анні, головний герой констатує, що вона почала викликати в ньому відразу, але він закохується в іншу жінку – Алісу. Не дивлячись на взаємність їх почуттів, Марк перебуває в напрузі, адже по його теорії на трьохрічному рубежі ця магія скінчиться… В кінці роману чоловік розуміє, що все ще кохає Алісу, а до фатальної дати залишається одна хвилина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Світло між двох океанів", М. Стедман“Світло між двох океанів”, М. Стедман

Цей майстерно написаний роман, понад рік входив до списку бестселерів The New York Times та відзначений багатьма найвищими нагородами у різних літературних номінаціях.

Ізабель та Том – молоде подружжя, що невимовно мріє стати батьками. Нарешті одного дня, їх молитви були почуті й до берега пристає човен з крихітною дівчинкою. Так їх мрії судилося збутися й вони починаю щасливе життя з донечкою Люсі.

Ханна втрачає сенс життя: під час шторму зникають її чоловік та немовля… І тільки через декілька років, сповнених страждань, вона дізнається, що Люсі – насправді її обожнювана Ґрейс. Ханна у відчаї: як Том та Ізабель посміли забрати дитину? Між родинами починається люта ворожнеча, від якої найбільше страждає невинна дівчинка. Чи зможе любов до донечки здобути перемогу над ненавистю?

 

 

 

 

 

 

 

«До зустрічі з тобою», Джоджо Мойєс

Мільйони читачів у різних країнах світу підкорені цієї пронизливою та зворушливою до глибини душі історією кохання! Кохання, яке виникло й живе наперекір усім перешкодам.

Дівчина Лу, яка ще донедавна працювала у невеличкій кав’ярні й життя якої було передбачуваним до найменших дрібниць, і подумати не могла, що на неї чекають кардинальні зміни. Її зустріч з Віллом, прикутим до інвалідного візка, внаслідок жахливої аварії, перевертає все…

У життя хлопця, який тільки й мріяв про припинення свого беззмістовного існування, раптово увірветься радість, сміх, щастя й … кохання.

Інформацію надано на правах реклами

/2017/03/01/4-zhittyestverdzhuyuchix-romani-pro-koxannya-yaki-nemozhlivo-zabuti/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводці провели акцію «Допоможи захиснику України»
Следующая запись
Празднование Масленицы в Желтых Водах. Фотоотчет
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *