Празднование Масленицы в Желтых Водах. Фотоотчет

Як жовтоводці зиму проводжали та весну зустрічали

У Жовтих Водах 27 лютого у парку Слави містяни проводжали зиму та святкували Масляну. Смакували млинцями та кашею, а ще хороводи водили, танцювали та пісні співали. Святкували жваво й весело майже до самого вечора.

У парку Слави для мешканців та гостей міста – дорослих і малечі – відділом культури виконкому міської ради спільно з БК «Родина» була підготовлена різноманітна програма. Як і годиться, щоб розбудити весну від глибокого сну та прогнати сніжну зиму геть, на гуляннях заспівали українських пісень. Поки старші жовтоводці пританцьовували, малеча брала участь у різних конкурсах та естафетах, фотографувалася з казковими героями.

Звичайно, не обійшлося без смачної каші, яку приготували працівники їдальні №2 ГМЗ ДП «СхідГЗК». Ця страва завжди користується попитом серед жовтоводців, її «розмітають» дуже швидко.
У парку також працювали торговельні майданчики, атракціони для дітей, була представлена виставка виробів місцевих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Добре смакували того дня містянам млинці, смажений баран на вертелі, ковбасні та м’ясні вироби. А щоб зима напевне не повернулася, жовтоводці спалили опудало зими.
Ось так, із різноманітними забавами та обрядами, завершився останній день Масляної. Тепер розпочинається найсуворіший у році Великий піст, який триватиме до 15 квітня. За цей час віряни мають підготувати не лише тіло, а й душу до зустрічі Великодня.

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради. Фото: Сергей Челноков, ИА “Имеется мнение”

/2017/03/02/prazdnovanie-maslenicy-v-zheltyx-vodax-fotootchet/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В Жовтих Водах засуджено двох молодиків, які заради телефона напали на чоловіка
Следующая запись
Стеклянные велосипеды талантливого жителя г. Желтые Воды поразили соцсети
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *