Близько 4 тисяч жовтоводців отримують державну допомогу

На черговому засіданні сесії Жовтоводської міської ради депутатам було представлено звіт начальника УПСЗН Сергія Ядикіна щодо виконання у першому півріччі 2012р. Програми забезпечення державних соціальних гарантій та регіональних форм адресної допомоги ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян.

Програма виконується за рахунок державного, обласного та міського бюджетів. За словами С.Ядикіна, всього на виконання заходів було направлено 31 млн 238 тис. грн, із яких 31 млн 24 тис грн – державні кошти, 44 тис. грн. – обласні, 169 тис. грн. – міські. Спеціалісти УПСЗН нараховують та сплачують більше десяти видів державної соціальної допомоги: по народженню дитини, у зв’язку з вагітністю та пологами, по догляду за дитиною до 3-х років, допомога на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, одиноким матерям, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам дитинства, дітям-інвалідам тощо. Контингент отримувачів у першому півріччі склав близько чотирьох тисяч осіб. Всього було призначено допомоги у сумі близько 15,5 млн грн. Заборгованість зі сплати коштів за перше півріччя відсутня.

Що стосується житлових субсидій, упродовж першого півріччя 2012 року за субсидіями до УПСЗН звернулось близько чотирьох тисяч сімей жовтоводців. Призначено субсидію 3 тис. 712 особам на 8 млн 357 тис. грн. Як доповів С.Ядикін, на початок жовтня до управління за субсидіями вже звернулося шість тисяч сімей.

Сергій Ядикін повідомив, що із квітня по липень цього року в управлінні прийнято понад шість тисяч заяв від громадян міста на безоплатне отримання телетюнерів. Станом на 1 вересня у Жовтих Водах телетюнери отримали 4 тис 629 громадян.

Людмила Новошевська, ІА «Имеется мнение»

/2012/10/21/blizko-4-tisyach-zhovtovodciv-otrimuyut-derzhavnu-dopomogu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Достойная смена Партии регионов
Следующая запись
69 летие освобождения Желтых Вод
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *