Близько 6 мільйонів гривень – на капремонт дахів, ліфтів і фасадів житлових будинків

Капітальний ремонт дахів, фасадів будинків, ліфтів і внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення – все це передбачено Програмою розвитку ЖКГ м.Жовті Води на 2017 рік. Скільки коштів на це виділено з міського бюджету та які ще роботи заплановано виконати, розповів міський голова Володимир Абрамов.

За словами очільника міста, на проведення капітального ремонту покрівель, внутрішньобудинкових мереж водовідведення та водопостачання, фасадів і ліфтів будинків, які не належать до ОСББ, передбачено 2,774 млн грн. Роботи мають виконати за 9-ма адресами.

На підтримку ініціативи мешканців, які об’єднуються в ОСББ, міська влада передбачила у Програмі на капітальні ремонти дахів таких будинків 2,941 млн грн. Незабаром відремонтовану покрівлю матимуть 9 жовтоводських ОСББ.

Також міський голова Володимир Абрамов повідомив, що за кошти міського бюджету у 2017 році буде проведено поточний ремонт вуличного освітлення, зовнішніх електромереж і світлофорів; озеленення вулиць міста та знесення аварійних і сухостійних дерев; відновлення архітектурних споруд.

Окрім того, у поточному році розпочнеться робота над виготовленням експериментального макета з оновлення «вічного вогню» Меморіалу загиблим воїнам, що в парку Слави. Нинішня газова система, яка регулює подачу блакитного палива, застаріла та неекономна. Тому міська влада прийняла рішення перевести «вічний вогонь» на світлодіодну підсвітку.

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради

/2017/04/29/blizko-6-miljoniv-griven-na-kapremont-daxiv-liftiv-i-fasadiv-zhitlovix-budinkiv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня
Следующая запись
Національно-патріотичний фестиваль “Україна – єдина країна”
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *