Центральна бібліотека розпочала роботу у новому приміщенні

15 травня після реконструкції та ремонту відкрилося нове приміщення Центральної бібліотеки.
Упродовж багатьох років Центральна бібліотека (понад 40 років) розміщувалася на першому поверсі житлового будинку по сусідству з продовольчим магазином №48. Нині бібліотека має просторі, світлі, відремонтовані за сучасним дизайном приміщення, які розмістилися на першому поверсі (ліве крило) СШ №12.

Перерізати червону стрічку до нового приміщення була надана честь секретарю міської ради Олені Малоок та директору ЦБС Вірі Палій. А свідками цієї події стали представники депутатського корпусу, бібліотечної системи міста, відділу культури виконкому, спонсори, які допомагали в цій почесній справі, учні та вчителі СШ №12, віддані читачі бібліотеки, мешканці мікрорайону, гості з інших міст області.

«Наближення послуг до читачів – це одне з провідних завдань бібліотеки. А те, що нині вона розташована у приміщенні СШ №12, дає можливість і життєздатність як для бібліотеки, так і для школи», — переконана секретар міської ради Олена Малоок. Вона запевнила, що бібліотечна мережа у місті ні в якому разі не скорочується, навпаки – за підтримки депутатів міської ради бібліотеки міста мають можливість поповнювати свої фонди, отримувати періодичні видання.
Зали оновленої Центральної бібліотеки укомплектовані бібліотечною технікою, необхідним обладнанням, є доступ до Інтернет-мережі. Зручно, затишно, комфортно, естетично. Бібліотекарі і читачі усміхнені і щасливі. Навіть не віриться у те, що кілька місяців тому рішення про переміщення бібліотеки приймалося досить важко: потрібно було виконати великий обсяг робіт у короткі терміни. До березня мали завершити всі ремонтні роботи, а впродовж квітня переїхати, все розмістити і провести відкриття.
«Ми щасливі, що у наш складний соціально-економічний час про культуру ще думають і депутати, і місцева влада, і мер нашого міста», — відзначила директор ЦБС Віра Палій під час церемонії відкриття. Вона щиро дякувала за моральну та матеріальну підтримку усім причетним до події: міському голові А.Кузьменку, секретарю міської ради О.Малоок, депутатському корпусу, начальнику відділу культури виконкому О.Кузьмінській, ТЦ №9, приватним підприємцям В.Тарасенку, А.Куриленку і А.Шабельнюку, колективам СШ №№12, 3.
Наразі фонди бібліотеки нараховують понад 85 тисяч екземплярів друкованої та недрукованої продукції, великий фонд періодичних видань на всі смаки для різних категорій відвідувачів.
«Ми запрошуємо жовтоводців і гостей міста, наших постійних відвідувачів і тих, хто тільки прагне стати читачем, відвідати нашу бібліотеку. Ми працюємо кожного дня з 10-ї до 18-ї години, без перерви. Вихідні – п’ятниця та субота», — щиро запросила Віра Данилівна.
 
Людмила НОВОШЕВСЬКА, фото автора, ИА «Имеется мнение»

/2012/05/25/centralna-biblioteka-rozpochala-robotu-u-novomu-primishhenni/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Мы разные — но мы обязательно будем счастливыми
Следующая запись
Мор рыбы на реке Ингулец: какую воду пьют желтоводцы?
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *