Черговий випадок сказу в місті Жовті Води

Увага власникам тварин м. Жовті Води.

Кіт віком приблизно 5 років, утримувався власниками в домі по пров. Московському, ***. Тварина вільно пересувалась по території домоволодіння. Останнє щеплення проти сказу проводилось в червні 2014 року вакциною «Рабістар». Тварина захворіла 10 грудня 2015 с оз.наками кволості, нудоти, зневоднення, відмови від їжі, блювоти чорною рідиною. Власники звернулись до Жовтоводської міської державної лікарні ветеринарної медицини, де коту була надана лікувальна допомога за ознаками вірогідного отруєння. Під час лікування кіт пошкрябав власницю *****, її доньку ****та ветеринарного лікаря ****. Тварина хворіла з 10 по 16 грудня 2015 року, в останню добу кіт проявляв ознаки болю та гіперактивності. 16 грудня 2015 року тварина загинула на території літньої кухні подвір’я власників. Цього ж дня працівниками ветеринарної служби міста було відібрано пат. матеріал та відправлено до Дніпропетровської державної регіональної лабораторії ветеринарної медицини для дослідження на сказ та проведена вимушена попередня дезінфекція місця утримання тварини.

В оселі ще утримується пес, який щеплений проти сказу в червні 2014 року. Йому призначено курс вимушеного щеплення проти сказу.
Згідно експертизи № 1120/1543 (біопроба) від 11.01.2016 р. Дніпропетровської регіональної лабораторії ДВМ діагноз на сказ підтверджено.
Можлива причина виникнення осередку сказу – контакт згаданої тварини з дикими або здичавілими тваринами.
Проведені наступні заходи:
1. Члени сім’ї********, ветеринарний лікар *********, що мали контакт з хворою твариною, направлені на консультацію до лікаря рабіолога.
2. Дезінфекція подвір’я проведена 2 % розчином дезактину.
3. Проведено вимушене щеплення проти сказу собаки , що знаходилась на одному подвір’ї з хворою твариною.
4. Розпочата імунізація собак та котів по провулку Московський, вул..Молодіжна, провулок Мирний, вул. Старицького, Волонтерська (Орджонікіджзе), Кропоткина, І.Богуна. Проведено опитування мешканців міста, що проживають на вказаних вулицях та провулках.
5. Населення пров. Московського, Мирного, вул. Молодіжної, Старицького, Орджонікідзе проінформовано про захворювання сказом кота.

Державна ветеринарна служба м. Жовті Води

/2016/01/15/chergovij-vipadok-skazu-v-misti-zhovti-vodi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Зі старим Новим Роком!
Следующая запись
Народний мікрофон. Яку оцінку жовтоводці поставили комунальникам?
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *