Стартувала акція «Від серця – до серця»

У дні зимових новорічних та різдвяних свят у Жовтих Водах проходить традиційна акція «Від серця – до серця». Це чудова можливість для кожного проявити доброту та милосердя, допомагаючи ближнім. На день святого Миколая гостей зустрічали у спеціальній школі. Діти підготували святковий концерт та отримали подарунки від дорослих, які долучилися до акції.

Для того, щоб зробити добру справу, не обов’язково бути заможною людиною. Достатньо мати відкрите серце та бажання допомогти. Акція «Від серця – до серця» триватиме до 7 січня і передбачає ще багато заходів. Кожен бажаючий може долучитися до добрих справ, звернувшись до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (тел.3-20-40) або служби справах дітей виконкому.

А також можна просто зробити приємний сюрприз для багатодітної родини або дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Наприклад, порадувати солодощами. Для цього необов’язково шукати організаторів акції. Достатньо тільки озирнутися навколо. Можливо, по сусідству з вами живуть такі діти, яких ви можете зробити трохи щасливішими у ці казкові зимові свята.

ІА «Имеется мнение», відео: ТРК «Жовта річка»

/2017/12/25/startuvala-akciya-vid-sercya-do-sercya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Новорічна ялинка на новому місці
Следующая запись
Новогодние елки ‘ 2017 в Желтых Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *