Черновой вариант текста обращения. Предложения оставляйте в комментариях

Президенту України Ющенку В.А.

Прем’єр-міністру України Тимошенко Ю.В.

Генеральному прокурору Медведьку О.І.

Голові СБУ Наливайченку В.О.

Звернення

Ми, що нижче підписалися, мешканці міста Жовті Води, заявляємо про дії та бездіяльність міської влади, а саме міського голови Голуба Василя Федоровича, його першого заступника Хавренка Олександра Володимировича та посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю «Простор-С», які призвели до того, що опалювальний сезон в місті Жовті Води може не розпочатися. Справа в тому, що цілісний майновий комплекс ТЕЦ у 2006 році був переданий товариству з обмеженою відповідальністю «Простор-С» зі статутним капіталом у 25 тис. гривень. Як зараз стало відомо, за перший опалювальний сезон 2006-2007 років ТОВ «Простор-С» збирало з мешканців плату за опалення (близько 90%), але не перераховувало відповідні кошти за газ газопостачальній організації ДК «Газ України». В зв’язку з цим ДК «Газ України» відмовлявся відпускати ТОВ «Простору-С» газ в опалювальному сезоні 2007-2008 років. Це призвело до того, що опалювальний сезон 2007-2008 років вчасно не розпочався. Опалення не було подане на місто, навіть коли почалися морози, і мешканці були вимушені опалювати свої квартири за допомогою електрообігрівачів, через що електромережі від перенавантаження почали виходити з ладу, та цілі райони залишалися без електроенергії на декілька днів, а то і тижнів.

Тоді міський голова Голуб В.Ф та його заступник Хавренко О.В. на позачерговій сесії Жовтоводської міської ради, яка відбулася в кабінеті міського голови, ініціювали питання про перерахування ТОВ «Простор-С» близько 4 млн. грн. так званої різниці в тарифах. Саме ці чиновники повідомили депутатів, що ДК «Газ України» не постачає газ в зв’язку з тим, що ТОВ «Простор-С» не розрахувалось за газ, бо мешканці, в свою чергу, не розраховуються з ТОВ «Простор-С» за опалення. На сесії тоді були присутні 22 депутати із 40 загальної кількості. При голосуванні виявилося, що рішення не пройшло, тому що «за» проголосувало 20 депутатів, «проти» – 2. Після цього була оголошена перерва, запрошені додатково відсутні депутати, та при повторному голосуванні рішення було прийнято. Після цього опалювальний сезон було розпочато. В опалювальному сезоні 2007-2008 років ТОВ «Простор-С», так само, як і в попередньому опалювальному сезоні, збирав з мешканців плату за опалення (близько 90%), але не перераховував відповідні кошти за газ газопостачальній організації ДК «Газ України». Крім того, весь час оренди цілісного майнового комплексу ТЕЦ товариством з обмеженою відповідальністю «Простор-С» міський голова Голуб В.Ф. та його заступник Хавренко О.В. у засобах масової інформації, на оперативних нарадах та на сесіях інформували жителів міста та депутатів міської ради про те, що населення не платить за опалення, приховуючи той факт, що ТОВ «Простор-С» не платить за газ належним чином. До того ж міський голова Голуб В.Ф. та його заступник Хавренко О.В. не вживали ніяких дієвих засобів, аби припинити відносини з орендарем, який належним чином не виконував договірних зобов’язань, не сплачував за поставлений газ та не розраховувався за оренду. Також за час оренди ТЕЦ тарифи на теплопостачання в м. Жовті Води стали одними з найвищих в Україні.
Така бездіяльність вищевказаних чиновників призвела до того, що борг ТОВ «Простор-С» за газ перед ДК «Газ України» склав близько 12 млн. грн. У 2008 році цілісний майновий комплекс ТЕЦ було повернуто КП «Жовтоводськтепломережа». В той же час ДК «Газ України» відмовився укладати договір на постачання газу в опалювальному сезоні 2008-2009 років для КП «Жовтоводськтепломережа». В свою чергу, КП «Жовтоводськтепломережа», щоб почати опалювальний сезон 2008-2009 років, почало відбирати газ для роботи ТЕЦ без договору та подало до суду позов до ДК «Газ України» про примусове укладання договору на постачання газу. Зі слів міського голови, суд задовільнив цей позов. Але на сьогодні ДК «Газ України» також відмовляється укладати договір на постачання газу для опалювального сезону 2009-2010 років, ставлячи умову перекладання боргів ТОВ «Простор-С» на КП «Жовтоводськтепломережа».
Ми вважаємо, що дії та бездіяльність міського голови Голуба В.Ф., його заступника Хавренка О.В., а також посадових осіб ТОВ «Простор-С» призвели до такої ситуації, яка зараз склалася в місті. Це ставить під загрозу наше здоров’я, здоров’я наших дітей, рідних та близьких, переважна більшість яких справно сплачували за послуги з теплопостачання.
В зв’язку з вищевикладеним, керуючись законами України та Конституцією України,
Просимо:
Втрутитися в ситуацію з теплопостачанням в місті Жовті Води, зобов’язати ДК «Газ України» укласти з КП «Жовтоводськтепломережа» договір на постачання газу та покарати винних у розкраданні коштів жителів міста, які були сплачені за послуги теплопостачання.

З повагою, жителі міста Жовті Води.
Підпис_________ П.І.Б.________________________адреса проживання____________________

/2009/10/21/dostali/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
ВостГОК окажет солидную помощь «скорой помощи»
Следующая запись
Нафтогаз: в Желтых Водах уникальные жулики! Верните деньги!
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *