Чому відпустили затриманих за крадіжку кабелю?

Міський голова Володимир Абрамов на оперативці зауважив, що місто потерпає від злочинів, пов’язаних із крадіжками кабелів та люків. Зловмисники вже, не боячись, здійснюють такі крадіжки серед білого дня. «Я вважаю, що у нас не ведеться жорстка боротьба із крадіями», – сказав В.Абрамов, звертаючись до керівника відділу поліції.

На думку мера, покарання за подібні злочини повинно бути суворішим. У результаті дій крадіїв паралізується робота міста, зокрема, держустанов (як нещодавній приклад – казначейства, через яке проходять платежі усіх бюджетників).
Керівник Жовтоводського відділу поліції Віталій Шпак розповів: «30 листопада ми затримали двох крадіїв кабельно-провідникової продукції.  Внесли матеріали до ЄРДР. Затримали їх у порядку ст.208 за скоєння злочину і відповідно – повели до суду. Суд не знайшов підстав для того, щоб затримати їх (надати санкцію на арешт). Вони були випущені. Суд вирішив, що це не той злочин, за який треба арештовувати людину.
Сказати, що працівники поліції нічого не роблять у цьому напрямку – я не можу. Проводяться нічні патрулювання, депутатський корпус виділив нам додаткове фінансування – кошти на придбання бензину для ущільнення патрулювання у денний та нічний час. Ми це все робимо, організовуємо, находимо багато кабелів. Реагують працівники поліції на повідомлення Укртелекому, виїжджають. Часто на місці знаходять кабель, який вирізали і не вспіли викрасти. Практично щоденно повертаємо Укртелекому кабель… Не завжди можемо затримати злочинця на місці скоєння злочину, але працюємо над цим. Ми всі повинні зрозуміти, що знаходимося у певних законодавчих рамках, за які не можемо вийти. І у кожного працівника поліції є свої функціональні обов’язки, за які він також не може вийти».
Щодо інших подій. Протягом минулого тижня було скоєно чотири крадіжки, трапилося одне ДТП без постраждалих та інші правопорушення. Усього 156 заяв надходило до відділу поліції. До ЄРДР внесено 11 заяв та повідомлень. Складено 54 адмінпротоколи. У тому числі за статтею 130 (керування автотранспортом у нетверезому стані) – 3 протоколи.
«Штраф у сумі 10 тисяч гривень та позбавлення права керування на 1 рік – це суттєво, – зауважив В.Шпак. – Тому треба про це подумати, перед тим, як сідати за кермо».
Також складено 2 адмінпротоколи за куріння, 8 – за вживання спиртних напоїв у громадських місцях, 1 протокол – за невиконання батьками своїх обов’язків.
ІА «Имеется мнение», відео ПН ТРК «Степ»

/2017/12/06/chomu-vidpustili-zatrimanix-za-kradizhku-kabelyu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У виконкомі нагородили волонтерів
Следующая запись
Комп’ютерний Всесвіт дарує розкішний відпочинок переможцю акції!
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *