День студента у «Стратегії»: «Талант без меж»

День студента в інституті підприємництва «Стратегія» — це не просто свято, не просто традиційні урочисті заходи, привітання й нагородження кращих із кращих. Недарма ж це інститут підприємництва — у «Стратегії» звикли з будь-якого приводу вижимати максимум. Максимум емоцій! Максимум креативу! Максимум цікавого і корисного! Для всіх, для кожного учасника заходу!

17 листопада з самого ранку у стінах інституту розгорнулося ціле поле битви бізнесових ідей – відбувалася щорічна бізнес-гра серед студентів «Магнат». Друга половина дня була не менш насиченою – талановита учнівська молодь всього міста виступала на гала-концерті конкурсу «Талант без меж».

Офіційні урочистості з нагоди Дня студента розпочалися з вітальних промов від керівництва інституту та міста, а також вручення нагород кращим студентам міста. За високі показники у навчанні, активну громадську позицію та з нагоди Дня студента заступник міського голови Владислав Дудник вручив подяки міського голови кращим представникам вищих навчальних закладів міста: ІП «Стратегія», Жовтоводського професійного ліцею, Жовтоводського промислового коледжу, Жовтоводського педагогічного училища.

Далі – найцікавіше. Напередодні Дня студента в інституті було проведено фестиваль-конкурс серед талановитої молоді міста «Стратегія успіху. Талант без меж». До гала-концерту були відібрані найкращі виступи, тож і послухати, і подивитися цього дня було що. Одразу хочеться відзначити, що чим далі, тим більше зростає рівень виконавців, а отже зростають і вимоги журі й публіки. Однак, практично усі виконавці, які потрапили до гала-концерту, гідно виглядали на сцені інституту. Щодо власних уподобань, то найяскравішим видався виступ студентки «Стратегії» Юлії Буєвської з джазовою композицією: і вокал, і зовнішній вигляд, і пластика органічно поєдналися – одним словом «Браво!». Запам’ятався і виступ другої студентки інституту – Дарини Усачової, котра виконала пісню Таїсії Повалій «Посіяла мати». Зал сидів у повній тиші: ця тематика і душевність виконання, певно, змусили замислитися кожного, незважаючи на те, втратила людина своїх батьків чи вони ще живі-здорові. До речі, Юлія і Дарина були нагороджені дипломами за перше місце у вокально-інструментальному жанрі (вікова категорія від 17 до 24 років). Ю.Буєвська також була відзначена у номінації за створення яскравого сценічного образу.

У категорії від 14 до 17 років перше місце посів вокальний ансамбль «Перлина» з музичної школи.

У танцювально-хореографічному жанрі перше місце справедливо завоював колектив ліцею природничо-наукового навчання.

Павло Титенко з СШ №10 вразив суддів своїм голосом і отримав номінацію «Чарівний баритон». «Успішний дебют» — у студента педагогічного училища Ростислава Осинця. «Зірковим колективом» назвали тріо студенток «Стратегії» — Ольгу Косенко, Марину Зборчу, Ганну Артемову.

«За чистоту вокалу» нагородили ученицю гімназії Альбіну Сахнюк, котра чисто й академічно виконала пісню американської співачки Агілери «Hurt». «За чуттєвість і проникливість» — ученицю СШ №10 Вероніку Волкову. Номінацію «Кращий авторський текст» отримав студент інституту — репер Іван Котловець. «Приз глядацьких симпатій» завоював учень СШ №5 Стас Ботнар, а супер-приз симпатій глядачів і журі отримав студент інституту Антон Хлопенко.

Відзначені були і керівники молодих талантів: Валерій Маньковський (БК «Родина»), Світлана Сахнюк (музична школа), Євгенія Крішен (ліцей), Лариса Ревенко (СШ №10).

Безумовно, День студента у «Стратегії» видався вдалим і позитивним. Гадаю, варто подякувати керівництву та всім активістам (студентам та викладачам) інституту за хороші справжні емоції, за той шанс повірити у себе, який лише за один день було дано стільком юним креативним і обдарованим людям.

У свою чергу інститут висловлює подяку за підтримку у проведенні заходів до Дня студента міському голові Анатолію Кузьменку та міській організації Партії регіонів, котрі вже другий рік поспіль підтримують талановиту молодь міста.

Щодо конкурсу «Талант без меж», хотілося б побажати йому ще більшої активності молоді, а також розширення меж у пердставлених жанрах. Цікаво було б побачити сильних яскравих виконавців не тільки у «вокалі» та «хореографії», а й, приміром, у цирковому, театральному чи інструментальному жанрах.

Людмила НОВОШЕВСЬКА, Фото: Ігор Жмур, ІА «Имеется мнение»

Довідка:

Нині в ІП «Стратегія» на денному відділенні навчається 587 студентів та 600 – на заочному відділенні. Цього року інституту вдалося зробити набір студентів на всі наявні спеціальності: менеджмент організацій, економіка підприємства, облік та аудит, економічна кібернетика та програмна інженерія.

/2011/11/25/den-studenta-u-strategi%D1%97-talant-bez-mezh/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Якби я був магнат…
Следующая запись
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *