Дівчина зі штангою

2 листопада у Дніпропетровську відбувся Традиційний обласний турнір з важкої атлетики пам’яті заслужених майстрів спорту Е.Бровка та С.Рахманова. Вісімнадцятирічна Анастасія Харіна, наша землячка, стала переможницею турніру у ваговій категорії до 63 кг, піднявши вагу у сумі 91 кг. Ми поцікавилися у Насті, чому вона обрала такий непростий для молодої дівчини вид спорту?
— Важкою атлетикою я займаюся один рік, раніше займалася пауерліфтингом. Мені подобається, що важка атлетика розвиває силу, техніку, координацію рухів, гнучкість. Тобто, формує досить корисні якості, – розповідає переможниця.

Успіхом своєї вихованки задоволений тренер Володимир Нагалюк, про досягнення якого у важкій атлетиці ми неодноразово розповідали.
— Передаю естафету молодим, приємно, що вони мають гарний потенціал, – каже Володимир Андрійович. – А сам нині готуюсь до І Кубку Європи з важкої атлетики серед ветеранів. Ці змагання відбудуться наприкінці листопада у Зальцбурзі (Австрія). До участі у них запрошуються лише чемпіони та призери чемпіонатів Європи та світу 2007 року.
Але, як завжди, готуючись до таких престижних змагань, крім проведення тренувань В.Нагалюку доводиться шукати гроші на поїздку: на проїзд, проживання, харчування та різноманітні внески необхідно знайти більше 6 тисяч гривень. Наш чемпіон сподівається, що спонсори його підтримають.


Олена БОРОВКОВА.

/2007/11/09/%D0%B4%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D1%96-%D1%88%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BE%D1%8E/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Неделя спортивных баталий
Следующая запись
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ МІСТА ЖОВТІ ВОДИ за січень–вересень 2007 року
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *