Дніпропетровщина розпочала підготовку до 75-річчя від дня утворення

В Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулося перше засідання організаційного комітету по підготовці до 75-річчя утворення Дніпропетровської області, яке провела голова облдержадміністрації Надія Дєєва за участю керівників районів і міст, депутатів Дніпропетровської обласної ради, творчих та інших спілок.

Затверджено план заходів до цієї визначної дати, їх тематична спрямованість. До цього дня планується привести в належний вигляд міста й райони Дніпропетровщини, які мають свою неповторну історію. Особливу увагу буде приділено не тільки виробництву й вирішенню соціальних питань, але й розвитку освіти, культури, впорядкуванню історичних місць і пам’ятників. Буде також започатковано різноманітні конкурси, — зокрема, такі, як «Краще подвір’я», «Краще домогосподарство», «Кращий фермер», «Краща сільська вулиця», інші.
Окрема сторінка цього комплексу заходів – розповіді про видатних людей Дніпропетровщини, ровесників створення області, їх життєвий шлях і досягнення.
Надія Дєєва акцентувала увагу на тому, що рік 75-річчя буде сприяти справжньому об’єднанню всіх, хто мешкає тут, не дивлячись на різність політичних поглядів та уподобань.
До 75-річчя Дніпропетровської області буде здійснено ряд видань, брошур, календарів, — зокрема, таких, як «Ракетно-космічна галузь», «Петриківка», «Козацький край», «Видатні земляки», інші. Цифра 75 буде центральною в багатьох інших заходах, — зокрема, таких, як «75 кращих роботодавців», «75 кращих зразків продукції», « 75 найвидатніших людей з історії краю», «75 найкращих творців» (художників, музикантів, поетів тощо).
Роботу до підготовки святкування 75-річчя Дніпропетровської області розпочато, попереду цілеспрямовані зусилля всіх мешканців області на успішне проведення цього свята.

Прес-служба голови облдержадміністрації

/2006/12/05/%d0%b4%d0%bd%d1%96%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%b5%d1%82%d1%80%d0%be%d0%b2%d1%89%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b0%d0%bb%d0%b0-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be%d0-2/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Днепропетровскую областьопять грозят отключить от воды, тепла и электричества
Следующая запись
Ще раз про перевiрку в «Стратегiї»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *