Ще раз про перевiрку в «Стратегiї»

Члени Регіональної експертної комісії виявили низку порушень у роботі вищих навчальних закладів Дніпропетровської області.

Члени Регіональної експертної комісії Державної акредитаційної комісії у Дніпропетровській області за участю представників Міністерства освіти і науки України виявили низку порушень у роботі восьми вищих навчальних закладів Дніпропетровської області у ході перевірки, яка тривала 14 по 25 листопада цього року. Про це члени комісії заявили на прес-конференції у Дніпропетровську 7 грудня.

За інформацією старшого державного інспектора відділу інспектування вищих навчальних закладів 3-4-го рівнів акредитації Міністерства освіти та науки України Тетяни Наконечної, зокрема, за підсумками перевірки, було встановлено недоліки в матеріально-технічному забезпеченні закладів та в організації навчального процесу, зокрема, брак кваліфікованих викладацьких кадрів (відхилення від ліцензійних норм на 5-85%), порушення в навчальних планах тощо, а також недотримання окремими вузами нормативів щодо площі приміщення, яка має припадати на певну кількість студентів.

«У них недостатнє навчально-методичне забезпечення, недостатнє інформаційне забезпечення… Ці питання всі будуть розглядатися на колегії Міністерства освіти. Порушення, звичайно, є, але порушення порушенню теж різниця. Я практично не бачила ідеального закладу», — зазначила Тетяна Наконечна.

Згідно з даними посадовця, фахівці перевірили 8 навчальних закладів регіону, серед яких — Національна металургійна академія України, Національний гірничий університет, Дніпродзержинський державний технічний університет, Жовтоводський інститут підприємництва «Стратегія» та 4 структурних підрозділи вузів.

Тетяна Наконечна наголосила, що основними питаннями перевірок державних вузів на Дніпропетровщині був стан впровадження нових інформаційних технологій, організація та ведення діловодства, стан працевлаштування випускників, розвиток студентського самоврядування, стан переходу на кредитно-модульну систему організації навчального процесу і т. п., перевіряючи ж приватні вузи, особливу увагу звертали на дотримання ліцензійних вимог.

Источник: Інформаційно-аналітичне агентство Придніпров’я

/2006/12/07/%d1%89%d0%b5-%d1%80%d0%b0%d0%b7-%d0%bf%d1%80%d0%be-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b2i%d1%80%d0%ba%d1%83-%d0%b2-%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%b3i%d1%97-2/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Дніпропетровщина розпочала підготовку до 75-річчя від дня утворення
Следующая запись
Дещо з історії жовтоводської музики. „Фаетон”
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *