До уваги платників єдиного податку

Із 1 квітня 2012 року платники єдиного податку груп 2, 3, 4 будуть подавати нову звітність – податкову декларацію платника єдиного податку.

Форми декларацій, як для єдиного податку – фізичної особи – підприємця, так і для платника єдиного податку – юридичної особи, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 №1688. Термін подання декларації для зазначених груп – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.
Платники єдиного податку – фізичні особи групи 1 зобов'язані звітувати з єдиного податку раз на рік (якщо протягом року не переходили до груп 2 — 3 і не перевищили дохід), але відповідно до п.296.8 ст.296 Податкового кодексу України платники єдиного податку для отримання довідки про доходи мають право подати до органу державної податкової служби податкову декларацію за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, що не звільняє такого платника податку від обов'язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного) податкового (звітного) періоду.
Верхньодніпровська ОДПІ

/2012/04/05/do-uvagi-platnikiv-yedinogo-podatku/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Лист до редакції: «Покращення» в агроцеху «Жовторічанський»
Следующая запись
Тепломережа підлягає реорганізації
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *