Драматичний гурт «Дебют» взяв участь у обласному фестивалі дитячих театральних колективів

Драматичний гурток «Дебют» (керівник Олена Горбатенко) існує у Центрі дитячої творчості з дня заснування закладу – з 2001 року. Це творчий колектив, дружній, працьовитий, обожнюючий театральне мистецтво.

Основний зміст діяльності гуртка – оволодіння основами акторської майстерності, сценічної культури мовлення, теорією театрального мистецтва.
Гуртківці знайомляться з кращими зразками світової драматургії, працюють над постановкою голосу, дикції, беруть участь у практичній діяльності театру, виступають у ролі ведучих та акторів концертів, масових заходів Центру дитячої творчості. З задоволенням школярі міста згадують яскраві театралізовані постановки на День відкритих дверей, День захисту дитини:
«Попелюшка», «Дон Кіхот», «Снігова королева», «Золотий ключик або пригоди Буратіно», «Кольорове дитинство», «Про Івана- дурака», театралізації до Дня Святого Миколая, Шевченківських свят та безліч інших.
На протязі років вихованці гуртка приймають участь в обласних та Всеукраїнських фестивалях тетарального мистецства. Декілька років поспіль
отримували нагороди за кращі акторські роботи на обласному фестивалі «Театральна мозаїка», в минулому 2011 році двічі прийняли участь у Всеураїнському фестивалі «Сузір’я талантів», який проходив у нашому місті, стали лауреатами фестивалю та отримали диплом за краще акторське втілення образів (Супрун Єлизавета, Дробот Владислав). Ось і 5 квітня з величезним ентузіазмом колектив гуртка разом з колективом КВН «Кабінет 314» виступив на фестивалі дитячого театрального мистецтва у м.Дніпропетровську. Глядачам сподобалась гумористична постановка улюбленої п’єси тетаралів «Собака на сіні» видатного іспанського драматурга Лопе де Вега, оставила незабутнє враження гра юних акторів. Вихованці гуртка стали дипломантами фестивалю, Супрун Ліза отримала диплом за краще виконання головної ролі (роль Діани).
А самі дебютовці у захваті від високого рівня виступів учасників фестивалю з інших міст області, самої поїздки, від краси Шевченківського парку, Дніпровської набережної, палацу Студентів, від незабутніх емоцій творчого спілкування та повні сил в подальшій реалізації творчого натхнення, яке оставив в душі кожного юного театрала фестиваль.

/2012/04/23/dramatichnij-gurt-debyut-vzyav-uchast-u-oblasnomu-festivali-dityachix-teatralnix-kolektiviv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Исторический музей посетили “эмо”
Следующая запись
Звернення Християнських церков міста до жовтоводської громади
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *