Звернення Християнських церков міста до жовтоводської громади

Фундаментальні  цінності  сім`ї  сьогодні виявилися під загрозою. На нашу країну,  на батьків і дітей насувається волаюча небезпека.
В Україні активно впроваджується   гендерна політика, після прийняття якої на законодавчому рівні , розпочне  свою роботу ЮВЕНАЛЬНА (кримінальна) юстиція.

Головною  метою гендерної політики – є дозвіл   на реєстрацію  одностатевих шлюбів, усиновлення дітей гомосексуалістами, впровадження гомосексуалізму в програму сексуального виховання дітей у школах;  зміна понять  статі  (чоловічої та  жіночої) на гендер. За такою ідеологією,  дитині надається  "право" самостійно вибирати свою статеву приналежність.  У рамках гендерної політки у 2012 році  планується введення  ювенальної  (кримінальної) юстиції. Ця служба не  буде підпорядковуватися  жодній з державній служб України.

У деяких європейських країнах вже введена ювенальна юстиція, завдяки якій у добропорядних батьків на "законних" підставах  забирають дітей (наприклад, у  випадку, коли вони не заробляють достатньо  грошей,  або проживають  в орендованих  квартирі, підвищують голос на дитину або забороняють  їй відвідувати  дискотеку після 21 години і т.п.),  яких надалі можна  повернути у сім`ю тільки через Європейський суд.
Рада ЛГБТ (лесбіянок, гомосексуалістів, бісексуальності, транссексуалів) подала на розгляд Президентові свій законопроект про легалізацію гомосексуалізму в Україні. Також Рада ЛГБТ планує 16-18 травня цього року провести перший в Україні "Гей-парад".
Ми можемо встати на захист дітей і Християнських сімейних цінностей, відправляючи особисті листи Президентові і Прем'єр-міністрові України,  або зібравши підписи від жителів нашого міста на знак протесту і незгоди з введенням гендерної політики у нашій країні!
Не мовчи! Скажи «Ні» гендерній політиці та  одностатевим шлюбам!
Детальна інформація за тел. : (050) 361-00-71; 063) 100-48-82; (098) 486-41-79 
 
Информация размещена на правах социальной рекламы

/2012/04/24/zvernennya-xristiyanskix-cerkov-mista-do-zhovtovodsko%D1%97-gromadi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Драматичний гурт «Дебют» взяв участь у обласному фестивалі дитячих театральних колективів
Следующая запись
Скорая вымогает деньги? Обращайтесь в прокуратуру!
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *